Top

بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل YFH-G32Y

بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  YFH-G32Y بخاری بسیار زیبا، پرتوان، ایمن و کاربردی می باشد. این بخاری  تولید کشور ژاپن و در اصل برای مصرف داخلی خود کشور می باشد که به صورت استوک به سایر کشور ها صادر می گردد. این بخاری دارای مخزن 5 لیتری با مصرف حداکثر0.31 لیتر بر ساعت است. با این مصرف بسیار اندک، این بخاری قادر به تولید گرمایی به میزان حداکثر 3000 کیلو کالری می باشد. در این بخاری نیازی به دودکش نیست و دی اکسید کربن تولید شده توسط بخاری با استفاده از فیلتر های تصفیه هوا، تصفیه می گردد. این بخاری دارای چندین سنسور ایمنی بوده که در صورت بروز خطر بخاری را برای امنیت بیشتر کاربر بی درنگ خاموش می نمایند. بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  YFH-G32Y تمامی تست های امنیتی را با موفقیت پشت سر گذاشته است که بصورت استوک و کارکرده و آماده بکار موجود می باشد.

تماس بگیرید







در برخی نقاط هنوز هم امکان دسترسی به گاز شهری وجود ندارد و اشخاصی از این نعمت پاک بی بهره هستند. همچنین برخی از اشخاص ترجیه می دهند که به جای گاز شهری، از نفت سفید استفاده کنند. گزینه مناسب موجود این افراد برای رسیدن به دمای مطلوب در فصل زمستان استفاده از بخاری های نفتی برقی ژاپنی می باشد. بخاری هایی که تولید کشور ژاپن بوده و دارای کیفیت ساخت بسیار مناسب و بالایی می باشند. در تولید این بخاری ها توجه به محیط زیست و ایمنی 2 رکن اصلی را تشکیل می دهند. بنابراین بخاری های نفتی برقی 99% از سوخت را می سوزانند با این قابلیت گرمای بیشتر تولید شده و از دی اکسید کربن حاصل از احتراق به مقدار قابل توجهی کاسته می شود. این قابلیت باعث می شود که مصرف سوخت بسیار پایین آمده و دی اکسید کربن کمتری وارد محیط شود. بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  YFH-G32Y مصرف بسیار پایین و توان گرمایشی مناسبی دارد. این بخاری در اندک زمانی می تواند گرمای مورد نظر را تامین کرده و با ظاهر زیبایی که دارد جلوه بسیار مناسبی به محل مورد استفاده خود نیز بدهد.

مصرف سوخت

بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  YFH-G32Y برای فعالیت و تولید گرما نیازمند 2 منبع انرژی نفت سفید و برق می باشد. برق مورد استفاده در این بخاری صرفا جهت دمنده، پنل کنترلی، سنسور ها و جرقه زن است. میزان مصرف برق نیز بسیار کم و به میزان حداکثر 21 وات می باشد. بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  YFH-G32Y دارای باک ذخیره نفت به میزان 5 لیتر بوده که با توجه به مصرف 0.31 لیتری بر ساعت، قادر است تقریبا 14 ساعت بصورت مداوم و بدون نیاز به شارژ کار بکند. لازم به ذکر است که این بخاری نیازمند برق 110 ولت بوده که باید مبدل برق 220 به 110 ولت از قبل تهیه گردد.

 

 سنسورها

در هر وسیله گرمایشی رعایت نکات ایمنی یکی از مهمترین گزینه های انتخاب وسیله می باشد. در بخاری های نفتی برقی ژاپنی سعی شده تا نهایت نکات ایمنی رعایت گردد. اگر به هر دلیلی بخاری دچار ضربه،لرزش و یا افتادن گردد، سنسور تشخیص لرزش فعال شده و جریان برق ونفت را قطع و سپس بخاری را خاموش می نماید. همانطور که قبلا بیان شد این بخاری بدون نیاز به دودکش است، گاز دی اکسید کربن حاصل از احتراق توسط فیلتر های تصفیه هوا تصفیه و پاک می گردد. حال اگر به هر دلیلی بخاری دچار نشتی شود، سنسور تشخیص گاز دی اکسید کربن فعال شده و بخاری را خاموش می نماید.

 

 پنل کنترلی

 در ساخت این بخاری ها توجه به راحتی کنترل و همچنین زیبایی 2 معیار مهم بوده است. بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  YFH-G32Y دارای یک پنل کنترل بسیار زیبا و کاربردی می باشد که کاربر از طریق آن  می تواند بخاری را کنترل کرده، بخاری را در حالت قفل کودک قرار داده، از طریق نمایشگر عیب یابی کرده و حتی سطح گرما و فعالیت را مشخص نماید. نکته قابل توجه در این بخاری عدم گرم شدن بدنه می باشد. این قابلیت موجب می شود تا بتوان به سادگی به پنل دسترسی داشته و عمل فرماندهی نیز راحتتر می گردد.

تماس بگیرید


  مشخصات کلی

 • وزن 9 کیلوگرم
 • ابعاد -
 • نوع دستگاه بخاری نفتی برقی
 • قابلیت استفاده ایستاده

  مشخصات فنی

 • نوع سوخت نفت سفید - برق 110 ولت
 • رتبه انرژی -
 • دودکش
 • قطر دودکش -
 • حداکثر ظرفیت گرمادهی 2800 - 3000 کیلو کالری
 • امکان تنظیم شعله
 • فضای قابل گرمایش 20 تا 30 متر مربع
 • سایر مشخصات دارای سنسور تشخیص دی اکسید کربن - دارای سنسور تشخیص زلزله- دارای پنل کنترلی-دارای چندین برنامه کنترلی- دارای قفل کودک-استوک و کارکرده



1 2 3 4 5