Top

بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل YFH-G321Y

بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  YFH-G321Y یکی از بهترین  بخاری های موجود در بازار است. این بخاری بسیار کم مصرف و قدرتمند بوده که در عین زیبایی کیفیت ساخت بسیار بالایی را دارا می باشد. در این بخاری دی اکسید کربن حاصل از سوختن نفت با استفاده از فیلتر های تصفیه هوایی که دارد تصفیه می شود. برای اطمینان و ایمنی بیشتر کاربر ازچندین سنسور ایمنی نیزاستفاده شده که در صورت بروز خطر بخاری را خاموش می کنند. این بخاری از برق 110 ولت استفاده می کند در نتیجه نیازمند یک مبدل برقی می باشد. میزان مصرف برق این بخاری حداکثر 20 ولت است و مخزن بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  YFH-G321Y 5 لیتر بوده که با توجه به مصرف 0.310 لیتر بر ساعتی بخاری، حداقل 14 ساعت نیازی به شارژ مجدد ندارد. توان گرمایشی این بخاری 3000 کیلو کالری می باشد که می تواند فضای تا 40 متر مربع را گرم بنماید. این بخاری بسیار سالم و در حد نو بوده که کاملا اماده ی کار است.
گاز شهری یکی از نعمت های بزرگی است که امروزه بشر از آن بهره می برد. اما متاسفانه امکان استفاده از آن در همه جا وجود ندارد و برخی نقاط از این نعمت بزرگ بی بهره هستند. با آمدن فصل سرما و نبود گاز شهری، کسانی که امکان استفاده از گاز شهری را ندارند با مشکل تامین وسیله گرمایشی مناسب روبرو می شوند، که با این اوصاف بیشتر افراد رو به استفاده از بخاری های نفتی و یا حتی گازوئیلی می آورند.  استفاده از این بخاری ها بسیار خطرناک بوده و معایب فراوانی دارد از جمله این معایب می توان به دود فراوان و دوده، گرم شدن بدنه  اشاره کرد. بهترین گزینه موجود استفاده از بخاری های نفتی برقی ژاپنی می باشد. این بخاری ها بسیار قوی و کم مصرف می باشند که  هنگام کار بوی نا مطبوعی ندارند، و بدلیل استفاده از فیلتر های تصفیه هوا نیازی به استفاده از دودکش ندارند. تولید این بخاری ها در اصل برای کشور ژاپن بوده به همین دلیل نهایت نکات ایمنی در آنها رعایت شده و از نظر ایمنی کمترین خطر را دارند. بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  YFH-G321Y با مکانات بسیار بروز، بدنه ای بسیار محکم و زیبا و قابلیت تولید گرمای مناسب یکی از بهترین مدل های موجود در بازار است.

 

مصرف سوخت بسیار پایین

بخاری های نفتی برقی ژاپنی  قادر هستند تا 99 درصد نفت وارده به کوره را بسوزانند، این قابلیت موجب تولید گرمای بسیار زیاد می شود. این بخاری دارای مخزنی با اندازه حداکثر 5 لیتر است که با توجه به مصرف 0.310 لیتر بر ساعتی بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  YFH-G321Y حداقل 14 ساعت نیازی به شارژ مجدد ندارد. همچنین این بخاری به برق هم نیازمند است. برق مورد نیاز به میزان بسیار اندک - حداکثر 20 وات- مصرف می گردد. حال جالب است که با این میزان اندک سوخت این بخاری قادر به تولید گرمایی به میزان 3000 کیلو کالری می باشد.

 

سنسورها امنیت را برقرار می کنند!

همانطور که قبلا بیان شد بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  YFH-G321Y فاقد دودکش است و در اصل نیازی هم به دودکش ندارد. دی اکسید کربن تولید شده در بخاری، توسط فیلتر های تصفیه هوا تصفیه می شوند. حال اگر به هر دلیل و اتفاقی نشتی رخ دهد چه روی می دهد!؟ در بخاری های نفتی برقی ژاپنی از چندین نوع سنسور ایمنی استفاده شده است. یکی از این سنسور ها، سنسور تشخیص سطح دی اکسید کربن محیط است. اگر به هر دلیلی نشتی رخ بدهد این سنسور نشتی را تشخیص داده و بخاری را خاموش می کند. علاوه بر این سنسور، سنسور تشخیص لرزش نیز در نوع خود جالب است. اگر بخاری دچار سقوط شود و یا حتی زلزله ای روی بدهد، این سنسور لرزش و تکان را تشخیص داده و بخاری را خاموش می نماید.

 

بخاری در خدمت شماست!

هر وسیله حتی پیشرفته ترین وسایل اگر رابط و امکان ارتباط کاربر پسندی نداشته باشند عملا شکست خورده اند. حال بخاری را نظر داشته باشید. مهمترین بخش بخاری، نحوه کنترل و تعامل با آن است، اگر کنترل و فرماندهی بخاری راحت باشد قطعا بازدهی بخاری بیشتر شده و در اصطلاح کاربر میل بیشتری به استفاده از آن دارد. بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  YFH-G321Yدارای یک پنال کنترلی بسیار شیک و زیبا بوده که از طریق آن می توان انواع دستورات کنترلی از جمله: قفل کودک، درجه گرما، همسان سازی، میزان نفت موجود در مخزن و حتی کد های خطا را کنترل کرد.  مشخصات کلی

 • وزن 8 کیلوگرم
 • ابعاد -
 • نوع دستگاه بخاری نفتی برقی
 • قابلیت استفاده ایستاده

  مشخصات فنی

 • نوع سوخت نفت سفید - برق 110 ولت
 • رتبه انرژی -
 • دودکش
 • قطر دودکش -
 • حداکثر ظرفیت گرمادهی 2800 - 3000 کیلو کالری
 • امکان تنظیم شعله
 • فضای قابل گرمایش 20 تا 30 متر مربع
 • سایر مشخصات دارای سنسور تشخیص دی اکسید کربن - دارای سنسور تشخیص زلزله- دارای پنل کنترلی-دارای چندین برنامه کنترلی-سال تولید2008- دارای قفل کودک-استوک و کارکرده1 2 3 4 5