Top

بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل YFH-G320Y

بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  YFH-G320Y یک بخاری تمام اتوماتیک با امکانات بروز بوده که می تواند هر مکانی را اندک زمانی گرم کند. این بخاری نیازی به دودکش ندارد و با استفاده از فیلتر های تصفیه هوا دی اکسید کربن را تصفیه می کند. در بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  YFH-G320Y چندین سنسور ایمنی وجود دارد که در صورت بروز حادثه و اتفاقی بخاری را به طور اتوماتیک خاموش می نمایند. این بخاری دارای مخزنی 5 لیتری است که حداقل و در صورت استفاده مداوم نیازی به شارژ مجدد ندارد. بخاری های نفتی برقی ژاپنی با برق110 ولت کار می کنند که با توجه به سیستم برق ایران نیاز به مبدل برقی دارند. این بخاری به صورت استوک و آماده بکار موجود است.

تماس بگیریدهر مکانی نیازمند یک وسیله گرمایشی مناسب است. اگر توان وسیله گرمایشی کم باشد کارایی مورد نظر را ندارد و در نتیجه فضای مورد نظر گرم نمی شود. اگر توان گرمایشی وسیله نیز از فضای مورد نظر بیشتر باشد باز هم مشکلات خود را بهمراه دارد. البته اگر وسیله گرمایشی قابلیت تنظیم درجه داشته باشند این مشکل زیاد به چشم نمی آید. حال مکانی را فرض کنید که دسترسی به گاز شهری ندارد و نیازمند یک وسیله گرمایشی است. اولین منبع سوختی که ذهن می رسد برق است که استفاده از ان توجیه اقتصادی ندارد  و هزینه بالایی را به همراه دارد. منبع سوختی بعدی نفت است. بخاری های نفتی تولید داخل کیفیت خوبی ندارند و بعد از اندک زمانی دچار مشکل می گردند. بهترین گزینه موجود بخاری های نفتی برقی ژاپنی است. بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  YFH-G320Y  نیازی به دودکش ندارد و مصرف سوخت آن بسیار پایین است. این بخاری اندازه کوچکی دارد و به راحتی قابل حمل است.

مصرف سوخت بهینه

بخاری های نفتی برقی ژاپنی در اصطلاح بهینه هستند. بدین معنی که مصرف سوخت پایینی دارند که این امر موجب توان گرمایشی آنها نمی شود. با وجود مصرف اندک به دلیل سوختن درصد بالایی از سوخت، گرمای بسیار مناسبی توسط این بخاری ها تولید می گردد. مخزن سوخت این بخاری 5 لیتری است که با احتساب مصرف 0.319 لیتر بر ساعتی آن حداقل 12 ساعت بدون نیاز به شارژ می تواند گرمایی مداوم تولید نماید. در این بخاری ها نیاز به برق نیز وجود دارد که البته مصرف برق بسیار ناچیر و به میزان 21 وات است. بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  YFH-G320Y با مصرف اندکی که ذکر شد قادر به تولید گرمایی به میزان 3000 کیلو کالری است.

 

امنیت با سنسورهای ایمن

در بخاری های نفتی برقی ژاپنی نیازی به استفاده از دودکش نیست. این امر با استفاده از فیلتر های تصفیه هوا ممکن شده است. این فیلتر ها دی اکسید کربن حاصل از سوختن نفت را تصفیه می کنند. اما اگر به هر دلیلی نشتی روی بدهد سنسور  تشخیص سطح دی اکسید رکبن این نشتی را تشخیص داده و بخاری را خاموش نمایند. در صورت بروز زلزله و یا تکان نیز بخاری توسط سنسور تشخیص لرزش قطع و خاموش می گردد.

پنلی پر کاربرد

بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  YFH-G320Y دارای یک پنل کنترلی زیبا و پر کاربرد است علاوه بر اینکه از طریق آن می توان بخاری را کنترل نمود، پنل دارای یک نمایشگر است. این نمایشگر اطلاعات را به کاربر نمایش می دهد. نکته جالب سیستم عیب یابی خودکار در بخاری های نفتی برقی ژاپنی است. این سیستم از طریق کد خطاها دقیقا علت عیب و مشکل را به کاربر نشان می دهد.

تماس بگیرید


  مشخصات کلی

 • وزن 10 کیلوگرم
 • ابعاد -
 • نوع دستگاه بخاری نفتی برقی
 • قابلیت استفاده ایستاده

  مشخصات فنی

 • نوع سوخت نفت سفید - برق 110 ولت
 • رتبه انرژی -
 • دودکش
 • قطر دودکش -
 • حداکثر ظرفیت گرمادهی 2800 - 3000 کیلو کالری
 • امکان تنظیم شعله
 • فضای قابل گرمایش 20 تا 30 متر مربع
 • سایر مشخصات دارای سنسور تشخیص دی اکسید کربن - دارای سنسور تشخیص زلزله- دارای پنل کنترلی-دارای چندین برنامه کنترلی- دارای قفل کودک-استوک و کارکرده1 2 3 4 5