Top

بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل FH-EX32BY

بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-EX32BY یک بخاری محکم،قوی، کم مصرف و پرتوان بوده که می تواند در مکان های فاقد گاز شهری  مکان مورد نظر را گرم نماید. این بخاری دارای مخزنی 7.2 لیتری است که در صورت استفاده مداوم تا 14 ساعت نیازی به شارژ مجدد ندارد. بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-EX32BY می تواند گرمایی به میزان 2750 کیلو کالری تولید نماید که برای فضایی 25 متری مناسب است. بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-EX32BY بدون دودکش است و نیازی به دودکش ندارد. این قابلیت با استفاده از فیلتر های تصفیه هوا ممکن گردیده است. برای امنیت بیشتر کاربران از سنسورهای امنیتی نیز استفاده شده است. بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-EX32BY برای کار نیازمند برق 110 ولتی است که با توجه به سیستم برق ایران باید یک مبدل تهیه گردد. این بخاری به صورت استوک موجود است.

تماس بگیریدشاید مهمترین نکته شش ماه سرد سال انتخاب یک وسیله گرمایشی مناسب باشد. در داخل شهر و محل هایی که از گاز شهری بهره می برند انتخاب اندکی ساده تر است اما در مکان های فاقد گاز شهری ماجرا متفاوت است. استفاده از برق بسیار پر هیزنه است و صرفه اقتصادی ندارد. بخاری های چوبی هم نه صرفه اقتصادی دارد و نه صرفه کیفی. گزینه مناسب و بسیار موثر استفاده از بخاری های نفتی برقی ژاپنی است. این بخاری ها مصرف پایینی دارند ام با همان مصرف اندک قادر هستند که گرمای مناسب و کافی را تولید نمایند. استفاده از این بخاری ساده بوده و هرکسی می تواند از آنها استفاده نماید، نکته دیگر امنیت و استفاده از سنسور ها در این بخاری است که خیال استفاده کننده را از نظر امنیت هم راحت می کند. بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-EX32BY یک بخاری کم مصرف و پرتوان بوده که با توجه به اینکه نیازی به دودکش ندارد می تواند گرمابخش محل مورد استفاده خود باشد.

توانی بالا با مصرفی کم

بخاری های نفتی برقی ژاپنی مصرف بسیار کمی دارند. این بخاری ها به دلیل تکنولوژی ساخت خوبی که دارند قادر به سوختن 99 درصد از نفت مصرفی هستند. این قابلیت موجب می شود تا علاوه برتولید گرمای بیشتر، مصرف سوخت نیز پایین بیاید. بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-EX32BY دارای مخزنی 7.2 لیتری است که با توجه به مصرف 0.334 لیتر بر ساعتی آن قادر است حداقل 14 ساعت بصورت مداوم کار بکند و نیازی به شارژ مجدد نداشته باشد. برق مورد نیاز برای این بخاری برای دمنده، سنسورها و پنل کنترلی مورد استفاده قرار می گیرد که میزان مصرف آن حداکثر 21 وات است. با توجه به این میزان اندک مصرف انرژی، این بخاری می تواند تا 2750 کیلو کالری گرما تولید نماید که مناسب یک فضای تا 25 متری است.

سنسورهای ایمنی

در بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-EX32BY از چندین سنسور مهم و تاثیر گذار برای امنیت کاربران استفاده شده است. این سنسور ها بخوبی امنیت و ایمنی کاربران را تامین می کنند. در بخاری های نفتی برقی ژاپنی از دودکش استفاده نشده است و بجای آن فیلتر های تصفیه در بخاری قرار داده شده که می توانند دی اکسید کربن را به خوبی تصفیه نمایند حال اگر نشتی هم رخ بدهد توسط سنسور تشخیص دی اکسید کربن  تشخیص داده می شود  و بخاری توسط سنسور بلا فاصله خاموش می گردد. اگر بخاری به هر دلیلی دچار لرزش گردد و یا  سقوط بکند سنسور تشخیص لرزش، اتفاق را شناسایی کرده و بخاری را خاموش می کند.

پنلی زیبا و کاربردی

کنترل و فرماندهی هر وسیله ای بسیار مهم است و یکی از نکات مهم در انتخاب هر وسیله ای می باشد. این امر در بخاری  بسیار حائز اهمیت بوده و یکی از نکات مهم در انتخاب و خرید بخاری است. بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-EX32BY دارای پنلی بسیار زیباست که از طریق آن می توان بخاری را کنترل نمود. نکته جالب توجه سیستم عیب یابی در این بخاری است که هنگام بروز مشکلی در عملکرد بخاری از طریق نمایشگر کد خطا را به کاربر نمایش می دهد.

تماس بگیرید


  مشخصات کلی

 • وزن 9 کیلوگرم
 • ابعاد -
 • نوع دستگاه بخاری نفتی برقی
 • قابلیت استفاده ایستاده

  مشخصات فنی

 • نوع سوخت نفت سفید - برق 110 ولت
 • رتبه انرژی -
 • دودکش
 • قطر دودکش -
 • حداکثر ظرفیت گرمادهی 2750-2500 کیلو کالری
 • امکان تنظیم شعله
 • فضای قابل گرمایش 20 تا 30 متر مربع
 • سایر مشخصات دارای سنسور تشخیص دی اکسید کربن - دارای سنسور تشخیص زلزله- دارای پنل کنترلی-دارای چندین برنامه کنترلی- دارای قفل کودک-دارای تایمر-برنامه همساز سازی دما-استوک و کارکرده1 2 3 4 5