Top

بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل GT-E32YC

بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  GT-E32YC یکی از بهترین بخاری های ساخت کارخانه کرونا بوده که همچون دیگر بخاری های نفتی برقی صرفا جهت مصرف داخلی خود ژاپن تولید گشته است. این بخاری به دلیل استفاده از فیلتر های تصفیه هوا نیازی به استفاده از دودکش ندارد. این بخاری دارای منبع ذخیره 5 لیتری  بوده که با توجه به مصرف 0.31 لیتر برساعتیآن قادر است تقریبا 16 ساعت بصورت مداوم و بدون نیازبه شارژ مجدد کار بکند. این بخاری قابلیت تولید گرمایی به میزان 3500 کیلو کالری را داشته که به خوبی می تواند گرمای مورد نیاز برای فضایی به ابعاد 40 تا 60 متر مربع را فراهم نماید. این بخاری به صورت استوک موجود می باشد.

تماس بگیریددر بسیاری از مکان ها امکان بهره بردن از گاز شهری وجود ندارد. در این شرایط غالب افراد رو به استفاده از بخاری های چوبی و یا نفتی می آورند. بخاری های چوبی از هر لحاظ فایده ای نداشته و باعث آسیب به  محیط زیست می گردند. بخرای های نفتی نیز به دلیل دود زیاد و مصرف بالا به سختی پاسخگوی نیاز افراد هستند. بهتری ن گزینه موجود استفاده از بخاری های نفتی برقی بدون نیاز به دودکش می باشد. ای نبخاری ها در اصل برای کشور ژاپن تولید شده اند. به همین دلیل و با توجه به شرایط جغرافیایی ژاپن دارای مصرف بسیار پایین و راندمان تولید گرمای مناسبی هستند. این بخاری ها دارای امکانات کاملا بروز و ظاهری شکیل می باشند که علاوه بر قدرت بالای تولید گرمای ظاهر مناسبی هم به محل استفاده خود می دهند. بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  GT-E32YC بخاری با امکانات بروز، ظاهری زیبا، توان گرمایشی بالا و در عین حال بسیار کم مصرف می باشد.

مصرف سوخت

بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  GT-E32YC نیازمند دو منبع انرژی نفت سفید و برق می باشد.بخاری های نفتی برقی از یک دمنده، چندین سنسور و جرقه زن برای فعالیت خود استفاده می کند. برق مصرفی در این بخاری صرفا جهت مصرف این قطعات بوده که حداکثر به میزان 21 وات می باشد. لازم به تذکر است که برق مورد نیاز این بخاری ها باید 110 ولت باشد که با توجه به برق ایران(220 ولت) نیازمند یک مبدل هستند. منبع ذخیره این بخاری 5 لیتربوده که با توجه به مصرف کم به میزان حداکثر 0.31 لیتر بر ساعت، تقریبا 16 ساعت در حالت کار نیازی به شارژ مجدد ندارد. توجه شود که با این مصرف اندک بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  GT-E32YC قادر به تولید گرمایی به میزان 3000 تا 3500 کیلو کالری است.


سنسورها

در این بخاری 99درصد از سوخت وارده به کوره سوخته می شود در نتیجه دی اکسید کربن کمتر و گرمای بیشتری تولید می گردد. بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  GT-E32YC نیازی به استفاده از دودکش نداشته و دی اکسید حاصل از احتراق، توسط فیلتر های تصفیه هوا خنثی و پا می گردند. اگر در بخاری نشتی رخ دهد، سنسور تشخیص دی اکسید کربن فعال شده و بخاری را خاموش می نماید. همچنین در صورت تکان و یا افتادن بخاری، سنسور مربوطه فعال شده و جریان نفت و برق را قطع و بخاری را خاموش می نماید.


پنل کنترلی

در بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  GT-E32YC برای راحتی بیشتر کاربر و همچنین افزایش راندمان کاری، کلیه فرماندهی ها و کنترل های روی بخاری توسط پنل کنترلی صورت می گیرد. این پنل علاوه بر کنترل و فرماندهی جلوه بسیار خوبی به ظاهر بخرای نیز می دهد.

تماس بگیرید


  مشخصات کلی

 • وزن 10 کیلوگرم
 • ابعاد -
 • نوع دستگاه بخاری نفتی برقی
 • قابلیت استفاده ایستاده

  مشخصات فنی

 • نوع سوخت نفت سفید - برق 110 ولت
 • رتبه انرژی -
 • دودکش
 • قطر دودکش -
 • حداکثر ظرفیت گرمادهی 3000-3500 کیلو کالری
 • امکان تنظیم شعله
 • فضای قابل گرمایش 40 تا 60 متر مربع
 • سایر مشخصات دارای سنسو تشخیص دی اکسید کربن - دارای سنسور تشخیص زلزله- تولید سال -2003- دارای تایمر 24 ساعته-دارای پنل کنترلی-دارای چندین برنامه کنترلی- دارای قفل کودک-استوک و کارکرده1 2 3 4 5