Top

بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل FH-iX328YJ5

بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-iX328YJ5 یک بخاری تمام اتوماتیک، محکم، با کیفیت و با امکانات بروز بوده که می تواند هر مکانی را در اندک زمانی گرم کند. این بخاری فاقد دودکش است  و با استفاده از فیلتر های تصفیه هوا دی اکسید کربن را تصفیه می کند. در بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-iX328YJ5 چندین سنسور ایمنی وجود دارد که در صورت بروز حادثه و اتفاق بخاری را به طور اتوماتیک و بی درنگ خاموش می نمایند. این بخاری دارای مخزنی 5 لیتری است که در صورت استفاده مداوم تا 12 ساعت نیازی به شارژ مجدد ندارد. بخاری های نفتی برقی ژاپنی با برق110 ولت کار می کنند که با توجه به سیستم برق ایران نیاز به مبدل برقی دارند. این بخاری به صورت استوک و آماده بکار موجود است.
برای گرم کردن و گرم نگخ داتشتن هر مکانی نیازمند یک وسیله گرمایشی مناسب هستیم. وسیله انتخابی اگر توانی کمتر از آنچه مناسب مکان مورد استفاده است، را داشته باشد باعث اذیت و بروز مشکل می گردد. اگر توان گرمایشی وسیله نیز از فضای مورد نظر بیشتر باشد باز هم مشکلات خود را بهمراه دارد. اما اگر وسیله انتخابی قابلیت تنظیم درجه حرارت را داشته باشد از این مشکل اندکی کاسته می گردد. حال مکانی را فرض کنید که دسترسی به گاز شهری ندارد و نیازمند یک وسیله گرمایشی است. راه حل های زیادی در پیش روی ساکنین آنجا وجود دارد اما ما بدنبال بهترین راه حل ممکن می باشیم. اولین منبع سوختی که به ذهن می رسد برق است؛ استفاده از آن توجیه اقتصادی ندارد  و هزینه بالایی را به همراه دارد. منبع سوختی بعدی که می توان از آن بهره برد نفت است. بخاری های نفتی تولید داخل کیفیت خوبی ندارند و بعد از اندک زمانی دچار مشکل می گردند. بهترین گزینه موجود بخاری های نفتی برقی ژاپنی است. بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-iX328YJ5 نیازی به دودکش ندارد و مصرف سوخت آن بسیار پایین است. این بخاری اندازه کوچکی دارد و به راحتی قابل حمل است.

مصرف سوخت بهینه

بخاری های نفتی برقی ژاپنی در اصطلاح مصرف بهینه دارند. بدین معنی که مصرف سوخت آنها پایین است که این امر موجب  تغییر در توان گرمایشی آنها نمی شود. با وجود مصرف اندک سوخت، به دلیل سوختن درصد بالایی از نفت وارده به کوره، گرمای بسیار مناسبی توسط این بخاری ها تولید می گردد. مخزن سوخت این بخاری 5 لیتری است که با احتساب مصرف 0.310 لیتر بر ساعتی آن حداقل 12 ساعت بدون نیاز به شارژ باک می تواند گرمایی مداوم تولید نماید. در این بخاری ها نیاز به برق نیز وجود دارد که البته مصرف برق بسیار ناچیر و به میزان 21 وات است. بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-iX328YJ5 با مصرف اندکی که ذکر شد قادر به تولید گرمایی به میزان 3000 کیلو کالری است.

 

امنیت با سنسورهای ایمن

بخاری های نفتی برقی ژاپنی بی نیاز از دودکش هستند و نیازی به استفاده از دودکش ندارند. این امر با استفاده از فیلتر های تصفیه هوا ممکن شده است. این فیلتر ها دی اکسید کربن حاصل از سوختن نفت در کوره را تصفیه می کنند. حال  اگر به هر دلیلی نشتی روی بدهد سنسور  تشخیص سطح دی اکسید کربن محیط این نشتی را تشخیص داده و بخاری را خاموش نمایند. در صورت بروز زلزله و یا تکان نیز بخاری توسط سنسور تشخیص لرزش، خاموش می گردد.

پنلی پر کاربرد

بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-iX328YJ5 علاوه بر کم مصرف بودن و تولید گرمای مناسب دارای یک پنل کنترلی زیبا و پر کاربرد است. از طریق آن می توان بخاری را کنترل نمود، و همچنین دارای یک نمایشگر است. این نمایشگر اطلاعات را به کاربر نمایش می دهد. نکته جالب سیستم عیب یابی خودکار در بخاری های نفتی برقی ژاپنی است. این سیستم از طریق کد خطاها دقیقا علت عیب و مشکل را به کاربر نشان می دهد.  مشخصات کلی

 • وزن 8 کیلوگرم
 • ابعاد -
 • نوع دستگاه بخاری نفتی برقی
 • قابلیت استفاده ایستاده

  مشخصات فنی

 • نوع سوخت نفت سفید - برق 110 ولت
 • رتبه انرژی -
 • دودکش
 • قطر دودکش -
 • حداکثر ظرفیت گرمادهی 2800 - 3000 کیلو کالری
 • امکان تنظیم شعله
 • فضای قابل گرمایش 20 تا 30 متر مربع
 • سایر مشخصات دارای سنسور تشخیص دی اکسید کربن - دارای سنسور تشخیص زلزله- دارای پنل کنترلی-دارای چندین برنامه کنترلی- دارای قفل کودک-استوک و کارکرده1 2 3 4 5