Top

بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل FH-XW329E6

بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-XW329E6 بک بخاری بسیار قدرتمند و مفید بوده که با توان بسیار مناسب 3500 کیلو کالری خود قادر است فضاهای تا 60 متری را گرم نماید. این بخاری دارای مخزن سوخت 5 لیتری است که تقریبا تا 16 ساعت به شارژ مجدد نیازی پیدا نمی کند. با توجه به اینکه این بخاری نیازی به دودکش ندارد و همچنین ظاهر زیبایی که دارد در هر محیط و مکانی قابل استفاده است اما غالبا بیشتر در مکان های فاقد گاز شهری کاربرد دارد. این بخاری کاملا سالم و آمده بکار بوده که به صورت استوک موجود می باشد.

تماس بگیریدهرساله با آمدن فصل سرما تهیه وسیله گرمایشی مناسب برای مکان های فاقد گاز شهری یکی از دغدغه های مهم ساکنین آن مکان می باشد. استفاده از بخاری های نفتی برقی ژاپنی یکی از مناسبترین و بهترین انتخاب های ممکن است. این بخاری ها در اصل با توجه به محیط و جغرافیایی کشور ژاپن تولید شده است اما به سایر نقاط دنیا نیز به صورت استوک صادر می گردد. این بخاری ها دارای استاندارد های زیست محیطی و سطح امنیتی بسیار مناسبی می باشند که خیال مصرف کننده را بابت خطر های ممکنه به خود و یا محیط زیست راحت می کند. در این بخاری ها سعی شده با تکیه به تکنولوژی های روز، گرمایی پاک و مطمئن فراهم گردد. بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-XW329E6 بدون نیاز به دودکش بوده که با قدرت و توان مناسب گرمایی دلنشین را در زمانی اندک و مصرف بسیار پایین فراهم می آورد.


مصرف سوخت

مصرف سوخت در بخاری های نفتی برقی بسیار کم می باشد. در این بخاری ها بدلیل طراحی هوشمندانه ای که دارند، 99 درصد سوخت مصرفی به طور کامل می سوزد. این خاصیت موجب می شود تا گرمایی بیشتر و در عین حال با دی اکسید کربن کمتری تولید گردد. باک این بخاری قادر است تا به میزان 5 لیتر نفت سفید را در خود ذخیره نماید. حال با توجه به مصرف 0.31 لیتر بر ساعتی این بخاری، تقریبا تا 16 ساعت نیازی به پرکردن مجدد باک نیست. علاوه بر نفت، برق مصرفی در این بخاری بسیار اندک بوده که میزان مصرف ان حداکثر 21 وات می باشد. این بخاری نیازمند برق 110 ولتی می باشد که باید تبدیل ان تهیه گردد.


سنسورها

همانطور که قبلا گفته شد این بخاری بدون دودکش می باشد. برای تصفیه گاز دی اکسید کربن از فیلتر های قوی تصفیه هوا استفاده شده که به خوبی گاز منو اکسید کربن را تصفیه می نمایند. در صورت بروز نشتی، از طریق سنسور تشخیص سطح گاز دی اکسید کربن، بخاری خاموش و جریان برق و نفت به صورت اتوماتیک قطع می گردد. اگر بخاری به هر دلیلی دچار تکان و یا افتادن شود، با استفاده از سنسور تشخیص لرزش این رویداد شناسایی شده و بخاری خاموش و جریان برق و نفت نیز قطع می گردد.


پنل کنترلی

پنل کنترلی در این بخاری علاوه بر کمک به سهولت استفاده نقش بسیار موثری در زیبایی این بخاری ایفا می کند. از طریق این پنل می توان بخاریرا فرماندهی و کنترل کرد. این پنل دارای صفحه ال ای دی بوده که از طریق آن میزان حرارات و خطاهای ممکنه به کاربر نمایش داده می شود.

تماس بگیرید


  مشخصات کلی

 • وزن 10 کیلوگرم
 • ابعاد -
 • نوع دستگاه بخاری نفتی برقی
 • قابلیت استفاده ایستاده

  مشخصات فنی

 • نوع سوخت نفت سفید - برق 110 ولت
 • رتبه انرژی -
 • دودکش
 • قطر دودکش -
 • حداکثر ظرفیت گرمادهی 3000-3500 کیلو کالری
 • امکان تنظیم شعله
 • فضای قابل گرمایش 40 تا 60 متر مربع
 • سایر مشخصات دارای سنسو تشخیص دی اکسید کربن - دارای سنسور تشخیص زلزله- دارای پنل کنترلی-دارای چندین برنامه کنترلی- دارای قفل کودک-استوک و کارکرده1 2 3 4 5