Top

بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل FH-ST3616BY

بخاری نفتی برقی ژاپنی کرونا CORONA مدل  FH-ST3616BY یک بخاری بسیار کم مصرف و قدرتمند بوده که در عین زیبایی کیفیت ساخت بسیار بالایی را دارا می باشد. این بخاری با استفاده از فیلتر های تصفیه ای که دارد، دی اکسید کربن را تصفیه کردهو دیگر نیازی به استفاده از دودکش ندارد. برای اطمینان و ایمنی بیشتر کاربر ازچندین سنسور ایمنی نیزاستفاده شده که در صورت بروز خطر بخاری را خاموش می کنند. این بخاری از برق 110 ولت استفاده می کند در نتیجه نیازمند یک مبدل برقی می باشد. میزان مصرف برق این بخاری حداکثر 22 وات استو مخزن بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-ST3616BY 7.2 لیتر بوده که با توجه به مصرف 0.350 لیتر بر ساعتی بخاری، حداقل 16 ساعت نیازی به شارژ مجدد ندارد. توان گرمایشی این بخاری 3600 کیلو کالری می باشد که می تواند فضای تا 40 متر مربع را گرم بنماید. این بخاری بسیار سالم و در حد نو بوده که کاملا اماده ی کار است.

تماس بگیریدگاز شهری بواقع نعمت بسیار بزرگی است اما در عین حال در برخی نقاط هنوز امکان استفاده از ان وجود ندارد. با این اوصاف بیشتر افراد رو به استفاده از بخاری های نفتی و یا حتی گازوئیلی می آورند. هر دوی این بخاری ها بسیار خطر ناک بوده و معایب فروانی از جمله بو و داغ شدن بدنه را به همراه دارد. حال دود فروان و دوده را به این موارد اضافه کنید. بهترین گزینه موجود استفاده از بخاری های نفتی برقی ژاپنی می باشد. این بخاری ها بسیار قوی و کم مصرف می باشند. هنگام کار بوی نامطبوعی ندارند، و بدلیل استفاده از فیلتر های تصفیه هوا نیازی به استفاده از دودکش ندارند. تولید این بخاری ها در اصل برای کشور ژاپن بوده به همین دلیل نهایت نکات ایمنی رعایت شده و از نظر ایمنی کمترین خطر را دارند. علاوه بر این، با مصرف بسیار اندک گرمایی بسیار  مناسب تولید می کنند. بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-ST3616BY با مکانات بسیار بروز، بدنه ای بسیار محکم و زیبا و قابلیت تولید گرمای مناسب یکی از بهترین مدل های موجود در بازار است.

 

مصرف سوخت بسیار پایین

در بخاری های نفتی برقی ژاپنی به دلیل سوختن 99 درصدی نفت، تولید گرما بسیار زیاد می باشد. این بخاری دارای مخزنی با اندازه حداکثر 7.2 لیتر است که با توجه به مصرف 0.350 لیتر بر ساعتی بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-ST3616BY حداقل 16 ساعت نیازیبه شارژ مجدد ندارد. همچنین این بخاری به برق هم نیازمند است. برق مورد نیاز به میزان بسیار اندک مصرف- حداکثر 22 وات- مصرف می گردد. حال جالب است که با این میزان اندک سوخت این بخاری قادر به تولید گرمایی به میزان 3600 کیلو کالری می باشد.

 

سنسورها امنیت را برقرار می کنند!

همانطور که قبلا بیان شد بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-ST3616BY نیازی به استفاده از دودکش ندارد و در اصل یک بخاری بدون دودکش است. دی اکسید کربن تولید شده توسط فیلتر های تصفیه هوا تصفیه می شوندو در اصطلاح بی خطر می گردند. حال اگر به هر دلیلی نشتی رخ دهد چه روی می دهد!؟ در بخاری های نفتی برقی ژاپنی از چندین نوع سنوسر ایمنی استفاده شده است. یکی از این سنسور ها، سنسور تشخیص سطح دی اکسید کربن محیط است. اگر به هر دلیلی نشتی رخ بدهد این سنسور نشتی را تشخیص داده و بخاری را خاموش می کند. علاوه بر این سنسور، سنور تشخیص لرزش نیز در نوع خود جالب است. اگر بخاری دچار سقوط شود و یا حتی زلزله ای روی بدهد، این سنسور لرزش و تکان را تشخیص داده و بخرای را قطع می نماید.


بخاری در خدمت شماست!

هر وسیله حتی پیشرفته ترین وسایل ه اگر رابط کاربر پسندی ناشته باشند عملا شکست خورده اند. حال بخاری را نظر داشته باشید. کنترل بخرای مهمترین بخش استفاده از آن است. اگر کنترل و فرماندهی بخاری راحت باشد قطعا بازدهی بخرای بیشتر شده و در اصطلاح کاربر میل بیشتری به استفاده از آن دارد. بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-ST3616BY دارای یک پنال کنترلی بسیار شیک و زیبا بوده که از طریق آن می توان انواع دستورات کنترلی از جمله: قفل کودک، درجه گرما، همسان سازی، میزان نفت موجود در مخزن و حتی کد های خطا را کنترل کرد.

تماس بگیرید


  مشخصات کلی

 • وزن 11.2 کیلوگرم
 • ابعاد 426*442*334
 • نوع دستگاه بخاری نفتی برقی
 • قابلیت استفاده ایستاده

  مشخصات فنی

 • نوع سوخت نفت سفید - برق 110 ولت
 • رتبه انرژی -
 • دودکش
 • قطر دودکش -
 • حداکثر ظرفیت گرمادهی 3000-3600 کیلو کالری
 • امکان تنظیم شعله
 • فضای قابل گرمایش 20 تا 40 متر مربع
 • سایر مشخصات دارای سنسور تشخیص دی اکسید کربن - دارای سنسور تشخیص زلزله- دارای پنل کنترلی-دارای چندین برنامه کنترلی- دارای قفل کودک-دارای تایمر-برنامه همساز سازی دما-استوک و کارکرده1 2 3 4 5