Top

بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل FH-M258Y

بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-M258Y یک بخاری کوچک و کم مصرف است که می توان از آن در فضاهای کوچک بهره برد. این بخاری دارای ظرفیت مخزن 3.6 لیتری است که تا حدود 14 ساعتی نیازی به شارژ مجدد ندارد. در این بخاری ها سعی شده تا مصرف سوخت پایین بیاید و در عین حال توان گرمایشی آنها افزایش یابد. بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-M258Y نیازی به دودکش ندارد و با استفاده از فیلتر هوا دی اکسی کربن تصفیه و بی خطر می گردد. برای امنیت بیشتر کاربران از چندین سنسورامنیتی نیز استفاده شده تا خیال مصرف کننده راحت گردد.  برق مورد نیاز در این 110 ولت است که بخاری حتما باید یک مبدل کار بکند.  این بخاری بصورت استوک و کارکرده موجود است.  

تماس بگیریدیک بخاری مناسب لازمه هر مکانی است. گاهی اوقات دسترسی به گاز شهری میسر نیست و یا حتی کاربر تمایلی به گاز شهری به دلیل خطراتی که دارد، ندارد. پکیج های گرمایشی بسیار گرانقیمت هستند و علاوه بر هزینه خرید، کاربر باید هزینه ای هم بابت تغییر در ساختار منزل مسکونی متحمل گردد. بخاری نفتی برقی ژاپنی را می توان بهترین گزینه برای استفاده در مکان های بدون گاز شهری دانست. این بخاری ها نیازی به دودکش ندارند و مصرف سوخت اندکی را دارا می باشند. البته با مصرف سوخت اندک قادر به تولید گرمای بسیار خوبی هستند که با استفاده از دمنده می تواند در اندک زمانی مکان مورد استفاده را گرم بنماید. این بخاری ها اندازه بسیار کوچکی دارندو در اصطلاح قابل حمل می باشند و می توان بدون هیچ مشکلی آنها را جابجا کرد. این خاصیت مناسب کارگاه ها و گاخانه ها و حتی فروشگاه ها می باشد. بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-M258Y یک بخاری کوچک و در عین حال پرتوان است که برای فضاها و مغازه های کوچک بسیار پر کاربرد است.

پرقدرت و کم مصرف

بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-M258Y دارای تکنولوژی سوخت بسیر جالب و موثری است که باعث می شود درصد بالایی از سوخت وارده به کوره بسوزد و گرمای بیشتری تولید گردد. در بخاری های نفتی برقی ژاپنی نیاز به برق هست که البته این برق به میزان کمی مصرف می گردد. در بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-M258Y میزان مصرف برق 15 وات است که به واقع بسیار اندک و ناچیز می باشد. این بخاری دارای مخزنی 3.6 لیتری است که با توجه به مصرف 0.243 لیتر بر ساعتی زمان زیادی نیازی به شارژ مجدد ندارد. این بخاری اندازه کوچکی دارد و بیشتر مناسب اتاق خواب و فضاهای کوچک است. توان گرمایشی این بخاری 2000 کیلو کالری می باشد که می تواند یک اتاق12 متری را به خوبی گرم نماید.

 

سنسور های ایمن

در بخاری های نفتی برقی ژاپنی نیازی به استفاده از دودکش نیست. این امر موجب می شود تا به راحتی در هر جایی بتوان از آنها استفاده نمود. فیلتر های تصفیه هوای موجود در بخاری، دی اکسید کربن را تصفیه می کنند. حال اگر نشتی هم رخ بدهد سنسور تشخیص دی اکسید کربن این نشتی را تشخیص می دهد و بخاری را خاموش می نماید. اگر به هر دلیلی بخاری دچار تکان و لرزش گردد و یا سقوط بکند سنسور تشخیص لرز بخاری را خاموش می نماید.

پنل کنترلی پر کاربرد

بخاری های نفتی تولید داخل به دلیل ساختاری که دارند بدنه آنها حین کار گرم می شود و به سختی می تاون آنها را فرماندهی کردو اما در بخاری های نفتی برقی ژاپنی از گرم شدن بدنه خبری نیست به همین دلیل دست طراح در طراحی پنلی زیبا باز است. این بخاری ها دارای یکی پنل کنترلی زیبا هستند که از طریق آن می توان انواع برنامه های کنترلی را روی بخاری اعمال نمود.

تماس بگیرید


  مشخصات کلی

 • وزن 7 کیلوگرم
 • ابعاد -
 • نوع دستگاه بخاری نفتی برقی
 • قابلیت استفاده ایستاده

  مشخصات فنی

 • نوع سوخت نفت سفید - برق 110 ولت
 • رتبه انرژی -
 • دودکش
 • قطر دودکش -
 • حداکثر ظرفیت گرمادهی 1500- 2000 کیلو کالری
 • امکان تنظیم شعله
 • فضای قابل گرمایش 9-12 متر مربع
 • سایر مشخصات دارای سنسور تشخیص دی اکسید کربن - دارای سنسور تشخیص زلزله- دارای پنل کنترلی-دارای چندین برنامه کنترلی- دارای قفل کودک-استوک و کارکرده1 2 3 4 5