Top

بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل FH-iX326YJ3

بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-iX326YJ3 یکی از بهترین بخاری های ساخت کارخانه کرونا بوده که همچون دیگر بخاری های نفتی برقی ژاپنی صرفا جهت مصرف داخلی خود ژاپن تولید گشته است. این بخاری به دلیل استفاده از فیلتر های تصفیه هوا نیازی به استفاده از دودکش ندارد. بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-iX326YJ3 دارای منبع ذخیره 5 لیتری  بوده که با توجه به مصرف 0.31 لیتر برساعتی آن قادر است تقریبا 16 ساعت بصورت مداوم و بدون نیاز به شارژ مجدد کار بکند. این بخاری قابلیت تولید گرمایی به میزان 3000 کیلو کالری را داشته که به خوبی می تواند گرمای مورد نیاز برای فضایی به ابعاد 40 تا 60 متر مربع را فراهم نماید. برق مورد استفاده در این بخاری باید حتما 110 ولت باشدکه با توجه به سیستم برق ایران باید حتما از قبل مبدل برقی تهیه گردد. این بخاری به صورت استوک  و آماده بکار موجود می باشد.
هنوز هم مکان هایی وجود دارند که امکان استفادهاز گاز شهری را به دلایل مختلف ندارند. راه کار پیش روی ساکنین این مناطق استفاده از بخاری های برقی، بخاری های چوبی و یا بخاری های نفتی است. استفاده از بخاری های نفتی اصلا به صرفه نبوده و علاوه بر عدم تامین گرمای مورد نظر، به محیط زیست نیز آسیب می رساند. بخاری های نفتی نیز به دلیل دود زیاد و مصرف بالا به سختی پاسخگوی نیاز افراد هستند. بهترین گزینه موجود، استفاده از بخاری های نفتی برقی ژاپنی بدون نیاز به دودکش می باشد. این بخاری ها در واقع  برای کشور ژاپن تولید شده اند. به همین علت و با توجه به شرایط جغرافیایی ژاپن دارای مصرف بسیار پایین و راندمان تولید گرمای مناسبی می باشند. این بخاری ها دارای امکانات کاملا بروز و ظاهری شکیل بوده که علاوه بر قدرت بالای تولید گرما، ظاهر مناسبی هم به محل استفاده خود می دهند. بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-iX326YJ3 بخاری با امکانات بروز، ظاهری زیبا، توان گرمایشی بالا و در عین حال بسیار کم مصرف می باشد.


مصرف سوخت

طراحی بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-iX326YJ3 به گونه ایست که نیازمند دو منبع انرژی نفت سفید و برق می باشد. بخاری های نفتی برقی ژاپنی از یک دمنده، چندین سنسور و جرقه زن برای فعالیت خود استفاده می کند. برق مصرفی در این بخاری صرفا جهت مصرف این قطعات بوده که حداکثر به میزان 21 وات در بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-iX326YJ3  می باشد. لازم به تذکر است که برق مورد نیاز این بخاری ها باید 110 ولت باشد که با توجه به برق ایران(220 ولت) نیازمند یک مبدل هستند. منبع ذخیره این بخاری 5 لیتر بوده که با توجه به مصرف کم -به میزان حداکثر 0.31 لیتر بر ساعت- تقریبا 16 ساعت در حالت کار نیازی به شارژ مجدد ندارد. توجه شود که با این مصرف اندک بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-iX326YJ3 قادر به تولید گرمایی به میزان 3000 کیلو کالری است.


سنسورها

در این بخاری 99درصد از سوخت وارده به کوره سوخته می شود این قابلیت موجب می شود تا دی اکسید کربن کمتر و گرمای بیشتری تولید گردد. بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-iX326YJ3 نیازی به استفاده از دودکش نداشته و دی اکسید کربن حاصل از احتراق، توسط فیلتر های تصفیه هوا خنثی و پاک می گردند. اگر در بخاری به هر علتی نشتی رخ دهد، سنسور تشخیص دی اکسید کربن فعال شده و بخاری را خاموش می نماید. همچنین در صورت تکان و یا افتادن بخاری، سنسور مربوطه فعال شده و جریان نفت و برق را قطع و بخاری را خاموش می نماید.


پنل کنترلی

در بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-iX326YJ3 برای راحتی بیشتر کاربر و همچنین افزایش راندمان کاری، کلیه فرماندهی ها و کنترل های روی بخاری توسط پنل کنترلی صورت می گیرد. این پنل علاوه بر کنترل و فرماندهی جلوه بسیار خوبی به ظاهر بخاری نیز می دهد.  مشخصات کلی

 • وزن 8 کیلوگرم
 • ابعاد -
 • نوع دستگاه بخاری نفتی برقی
 • قابلیت استفاده ایستاده

  مشخصات فنی

 • نوع سوخت نفت سفید - برق 110 ولت
 • رتبه انرژی -
 • دودکش
 • قطر دودکش -
 • حداکثر ظرفیت گرمادهی 2800 - 3000 کیلو کالری
 • امکان تنظیم شعله
 • فضای قابل گرمایش 20 تا 30 متر مربع
 • سایر مشخصات دارای سنسور تشخیص دی اکسید کربن - دارای سنسور تشخیص زلزله- دارای پنل کنترلی-دارای چندین برنامه کنترلی- دارای قفل کودک-استوک و کارکرده1 2 3 4 5