Top

بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل FH-HiX346BY

بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-HiX346BY یک بخاری ایمن و پرتوانِ ساخت کشور ژاپن و بدون نیاز به دودکش می باشد. این بخاری دارای تانک ذخیره نفت سفید به میزان 7.2 لیتر است. با توجه به مصرف بسیار کم این بخاری، با استفاده مداوم تا حداقل 16 ساعت نیازی به شارژ مجدد ندارد. از این بخاری می توان در سوله ها، کارگاه ها، گلخانه ها، فروشگاه ها، مغازه ها و هر کجا که گاز شهری نباشد بهره برد. بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-HiX346BY با برق 110 ولت کار می کند در نتیجه باید حتما از یک مبدل برق استفاده کرد. این بخاری بصورت استوک و کارکرده موجود می باشد که البته تست های ایمنی را طی کرده و آماده بکار است.
همیشه با آمدن فصل سرما تهییه یک وسیله گرمایشی مناسب یکی از دغدغه های مهم افراد بوده است.بخاری های برقی و  استفاده از آن هزینه بسیار زیادی دارد و بصرفه نیست. در دسترس ترین منبع سوختی گاز شهری بوده که گاها و در برخی مکان ها امکان استفاده از آن مهیا نیست. بهترین گزینه موجود استفاده از بخاری های نفتی برقی ژاپنی می باشد. بخاری های نفتی برقی یکی از امن ترین و کم مصرف ترین بخاری های موجود در بازار بوده که با مصرف بسیار پایین و امنیت بسیار بالای خود توانایی گرمایشی قابل قبولی دارند. این بخاری ها در اصل تولید کشور ژاپن برای مصارف داخلی خود بوده که به صورت استوک نیز به دیگر کشورها صادر می گردد. بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-HiX346BY یکی از مدل های بسیار پر کاربرد و مناسب بوده که می تواند به خوبی و در اندک زمانی گرمای مورد نظر را تهیه نماید.

توانی بالا، مصرفی اندک

بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-HiX346BY از نفت سفید و برق برای  عمل گرمایش بهره می برد. برق مورد نیاز این بخاری ها صرفا برای سنسور ها،پنل و دمنده مورد نیاز است. لازم به ذکر است که برق مورد نیاز باید 110 ولت باشد که هنگام خریداری باید تبدیل نیز تهیه گردد. میزان نفت مصرفی در بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-HiX346BY بسیار کم و به میزان 0.334 لیتر بر ساعت می باشد. این بخرای دارای تانک 7.2 لیتری بوده که تا چند روز نیاز به پرکردن نیز ندارد. با این توان کم این بخاری می تواند گرمایی به میزان 3000 کیلو کالری تولید نماید.

امنیت با سنسور های ایمن

بخاری های نفتی برقی ژاپنی فاقد دودکش بوده و نیازی به استفاده از دودکش ندارند.در این بخاری ها از فیلتر های تصفیه هوا استفاده شده که گاز منو اکسید کربن را تصفیه می کند. این فیلتر ها بسیار امن بوده و خطری را متوجه استفاده کننده نمی کند.  اگر به هر دلیلی گاز دی اکسید کربن نشت بکند، سنسور تشخیص گاز دی اکسید کربن فعال شده و بخاری را خاموش می نماید. علاه بر سنسور تشخیص سطح دی اکسید کربن، بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-HiX346BY سنسور تشخیص لرزش را نیز دارا می باشد. در صورت بروز لرزش و یا افتادن بخاری سنسور مربوطه فعال شده و بخاری را خاموش می نماید.

کنترل بخاری راحت می شود

بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-HiX346BY دارای پنل کنترلی بسیار شیک و زیبایی بوده که از طریق آن  عمل فرماندهی رامی توان به سادگی انجام داد. با استفاده از این پنل می توان انواع دستوارت کنترلی مانند قفل کودک، تایمر خاموش و روشن، افزایش درجه و... را روی بخاری اعمال کرده و حتی بخاری را روی دمای مورد نظر تنظیم کرد.  مشخصات کلی

 • وزن 10 کیلوگرم
 • ابعاد -
 • نوع دستگاه بخاری نفتی برقی
 • قابلیت استفاده ایستاده

  مشخصات فنی

 • نوع سوخت نفت سفید - برق 110 ولت
 • رتبه انرژی -
 • دودکش
 • قطر دودکش -
 • حداکثر ظرفیت گرمادهی 2800 - 3000 کیلو کالری
 • امکان تنظیم شعله
 • فضای قابل گرمایش 20 تا 30 متر مربع
 • سایر مشخصات دارای سنسور تشخیص دی اکسید کربن - دارای سنسور تشخیص زلزله- دارای پنل کنترلی-دارای چندین برنامه کنترلی-دارای تانکر ذخیره سازی- دارای قفل کودک-استوک و کارکرده1 2 3 4 5