Top

بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل FH-E5768Y

بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-E5768Y یک بسیار پر توان بوده که می توان از آن در فضاهایی بزرگ استفاده نمود همچنین این بخاری محکم،قوی وکم مصرف  بوده که می تواند در مکان های فاقد گاز شهری از آن بهره برد. این بخاری دارای مخزنی 7.2 لیتری است که در صورت استفاده مداوم تا 10 ساعت نیازی به شارژ مجدد ندارد. بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-E5768Y می تواند گرمایی به میزان 5000 کیلو کالری تولید نماید که برای فضایی 50 متری مناسب است. بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-E5768Y بدون دودکش است و نیازی به دودکش ندارد. این قابلیت با استفاده از فیلتر های تصفیه هوا ممکن گردیده است. برای امنیت بیشتر کاربران از سنسورهای امنیتی نیز استفاده شده است. بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-E5768Y برای کار نیازمند برق 110 ولتی است که با توجه به سیستم برق ایران باید یک مبدل تهیه گردد. این بخاری به صورت استوک موجود است.
آمدن فصل سرما با همه زیبایی هایش موجب سختی هایی نیز می شود که مهمترین آن، تهیه وسیله گرمایشی مناسب و کارا است. در انتخاب یک وسیله گرمایشی مناسب باید نکات مهمی را مد نظر قرار داد مانند: کم مصرف بودن، زیبایی، توان گرمایشی مناسب، ایمنی و... .  در برخی نقاط هنوز امکان بهره بردن از گاز شهری وجود ندارد که با این وصف انتخاب و تهیه وسیله گرمایشی بسیار سخت می شود. استفاده از برق بسیار پر هزینه است و صرفه اقتصادی ندارد، بخاری های چوبی هم نه صرفه اقتصادی دارد و نه صرفه کیفی. با این وضع گزینه مناسب و بسیار موثر استفاده از بخاری های نفتی برقی ژاپنی است. این بخاری ها مصرف پایینی دارند اما با همان مصرف اندک قادر هستند که گرمای مناسب و کافی را تولید نمایند. نکته دیگر امنیت و استفاده از سنسور ها در این بخاری است که خیال استفاده کننده را از نظر امنیت هم راحت می کند. بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-E5768Y یک بخاری کم مصرف و پرتوان بوده که با توجه به اینکه نیازی به دودکش ندارد می تواند گرمابخش محل مورد استفاده خود باشد.

 

توانی بالا با مصرفی کم

بخاری های نفتی برقی ژاپنی مصرف بسیار کمی دارند. در این بخاری ها از تکنولوژی پیشرفته ای استفاده شده که بخاری را قادر به سوختن 99 درصد از نفت مصرفی می کند. با استفاده از این قابلیت بخاری می تواند علاوه برتولید گرمای بیشتر، مصرف سوخت پایینی نیز داشته باشد. بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-E5768Y دارای مخزنی 7.2 لیتری است که با توجه به مصرف 0.553 لیتر بر ساعتی آن قادر است حداقل 10 ساعت بصورت مداوم کار بکند و نیازی به شارژ مجدد نداشته باشد. برق مورد نیاز برای این بخاری برای دمنده، سنسورها و پنل کنترلی مورد استفاده قرار می گیرد که میزان مصرف آن حداکثر 26 وات است. با توجه به این میزان اندک مصرف انرژی، این بخاری می تواند تا 5000 کیلو کالری گرما تولید نماید که مناسب یک فضای تا 60 متری است.

سنسورهای ایمنی

در بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-E5768Y چندین سنسور مهم و تاثیر گذار برای امنیت کاربران استفاده شده است. این سنسور ها بخاری را قادر می سازند تا امنیت و ایمنی کاربر تامین گردد. در بخاری های نفتی برقی ژاپنی از دودکش استفاده نشده است و بجای آن فیلتر های تصفیه در بخاری قرار داده شده است. این فیلترها گاز دی اکسید کربن را تصفیه می کنند که خود این عمل هم در مصرف انرژی و هم در زیبایی دستگاه تاثیر بسزایی دارد. حال اگر نشتی هم رخ بدهد توسط سنسور تشخیص دی اکسید کربن  تشخیص داده می شود  و بخاری توسط سنسور بلا فاصله خاموش می گردد. اگر بخاری به هر دلیلی دچار لرزش گردد و یا  سقوط بکند سنسور تشخیص لرزش، اتفاق را شناسایی کرده و بخاری را خاموش می کند.

 

پنلی زیبا و کاربردی

 در هر وسیله ای کنترل و فرماندهی 2 نکته مهم و تاثیر گذار است که رو انتخاب هر فرد تاثیر می گذارد. این امر در بخاری  بسیار حائز اهمیت بوده و یکی از نکات مهم در انتخاب و خرید بخاری است. بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-E5768Y دارای پنلی بسیار زیباست که از طریق آن می توان بخاری را کنترل نمود. نکته جالب توجه سیستم عیب یابی در این بخاری است که هنگام بروز مشکلی در عملکرد بخاری از طریق نمایشگر کد خطا را به کاربر نمایش می دهد.  مشخصات کلی

 • وزن 8 کیلوگرم
 • ابعاد -
 • نوع دستگاه بخاری نفتی برقی
 • قابلیت استفاده ایستاده

  مشخصات فنی

 • نوع سوخت نفت سفید - برق 110 ولت
 • رتبه انرژی -
 • دودکش
 • قطر دودکش -
 • حداکثر ظرفیت گرمادهی 5000 کیلو کالری
 • امکان تنظیم شعله
 • فضای قابل گرمایش 40 تا 60 متر مربع
 • سایر مشخصات دارای سنسور تشخیص دی اکسید کربن - دارای سنسور تشخیص زلزله- دارای پنل کنترلی-دارای چندین برنامه کنترلی- دارای قفل کودک-استوک و کارکرده1 2 3 4 5