Top

بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل FH-E324Y

بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-E324Y یک بخاری تمام اتوماتیک و پر توان بوده که می توان در اندک زمانی مکان مورد استفاده را گرم بنماید. این بخاری با استفاده از فیلتر تصفیه هوا گاز دی اکسید کربن را تصفیه می کند و دیگر نیازی به استفاده از  دودکش ندارد. برای امنیت بیشتر کاربران در این بخاری ها چندین سنسور قرار داده که در صورت بروز خطر بخاری را خاموش و جریان برق و نفت را قطع می کنند. از جماه این سنسورها به سنسور تشخیص سطح گاز دی اکسید کربن و لرزش می توان اشاره کرد. مخزن این بخاری دارای ظرفیت 5 لیتری بوده که حدود 14 ساعت نیازی به شارژ مجدد ندارد . توان گرمایی این بخاری نیز 3200 کیلو کالری می باشد. با این توان گرمایشی مکان هایی تا 30 متر را می توان گرم کرد. این بخاری از برق 110 ولت استفاده می کند که با توجه به سیستم برق ایران نیازمند مبدل است. این بخاری به صورت استوک و آماده بکار موجود می باشد.

تماس بگیریدفصل سرما با تمامی زیبایی هایش مسکلاتی را نیز به همراه دارد. اصلی ترین مشکل تهیه یک وسیله گرمایشی مناسب و ایمن است. حال تصور کنید مکانی بدون گاز شهری باشد که قطعا مشکل دو چندان می گردد. استفاده از گاز چوب ممکن نیست و برق هم هزینه بسیار زیادی را به مصرف کننده تحمیل می نماید. گزینه در دسترس و مناسب استفاده از بخاری های نفتی برقی ژاپنی است. این بخاری اندازه ای کوچک و وزن کمی دارد و قابلیت جابجا کردن آن بسیار راحت است. علاوه بر این نیازی هم به دودکش نداردو در هر جایی قابلیت استفاده را دارا می باشد. با تمام این مزیت ها یک ویژگی بسیار مهم دیگر دارد و آن هم قدرت بسیار بالای این بخاری ها است. تکنولوژی ساخت این بخاری ها به گونه ایست که 99 درصد از سوخت مورد استفاده قرار می گیرد در نتیجه گرمای بیشتر و دی اکسید کمتری تولید می گردد. بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-E324Y یک بخاری زیبا و پر توان است که با مصرف کمی که دارد می تواند در اندک زمانی گرمابخش محل مورد استفاده خود باشد.

قدرتمند با مصرف اندک

بخاری های نفتی برقی ژاپنی مصرف اندکی دارند. این بخاری ها برای کشور ژاپن تولید شده اند بر همین اساس مصرف آنها کم است. اما این مصرف اندک مانع توان آنها نشده و این بخاری ها در عین کم مصرفی توان بالایی دارند. بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-E324Y دارای مخزن نفتی به ظرفیت 5 لیتر می باشد که با توجه به مصرف 0.310 لیتری آن می توان حدود 14 ساعت بدون شارژ مجدد از آن بهره برد. برق مورد نیاز در بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-E324Y به میزان کمی -21وات- برای سنسورها، پنلو دمنده مورد استفاده قرار می گیرد. حال جالب است که این بخاری با این میزان اندک می تواند گرمایی 3200 کیلو کالری را تولید نماید.

 

سنسورها ضامن ایمنی

در بخاری های نفتی برقی ژاپنی فیلتر های تصقیه هوا قرار داده شده تا نیازی به دودکش نباشد. این فیلتر ها دی اکسید کربن را تصفیه کرده و مانع آسیب رسیدن به مصرف کننده می گردند. در صورت بروز نشتی به هر دلیلی در بخاری های نفتی برقی ژاپنی، سنسور تشخیص گاز دی اکسید کربن این نشتی را تشخیص می دهد و به سرع نفت و برق را قطع کرده و بخاری را خاموش می نماید. در صورت بروز زلزله و لرزش نیز سنسور مربوطه بی درنگ جریان نفت و برق را قطع می نماید . بخاری را خاموش می کند.

 

کنترل بخاری از طریق پنلی زیبا

در بخاری های نفتی برقی ژاپنی سعی شده علاوه بر کارکرد و  امنیت، زیبایی نیز به بهترین شکل پیاده سازی گردد. پنلی برای کنترل و اعمال دستورات روی بخاری نفتی برقی تعبیه شده که از طریق آن می توان بخاری را کنترل کرد. این پنل علاوه بر زیبایی موجب سهولت استفاده نیز گردیده است.

تماس بگیرید


  مشخصات کلی

 • وزن 11 کیلوگرم
 • ابعاد -
 • نوع دستگاه بخاری نفتی برقی
 • قابلیت استفاده ایستاده

  مشخصات فنی

 • نوع سوخت نفت سفید - برق 110 ولت
 • رتبه انرژی -
 • دودکش
 • قطر دودکش -
 • حداکثر ظرفیت گرمادهی 3000-3200 کیلو کالری
 • امکان تنظیم شعله
 • فضای قابل گرمایش 20 تا 30 متر مربع
 • سایر مشخصات دارای سنسور تشخیص دی اکسید کربن - دارای سنسور تشخیص زلزله- دارای پنل کنترلی-دارای چندین برنامه کنترلی- دارای قفل کودک-دارای تایمر-برنامه همساز سازی دما-استوک و کارکرده1 2 3 4 5