Top

بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل FH-E322BY

بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-E322BY  یک بخاری بسیار کم مصرف و در عین حال پر توان است. این بخاری یک بخاری در اصطلاح بهینه می باشد که نیازی به دودکش ندارد. فیلتر های تصفیه هوای این بخاری دی اکسید کربن را تصفیه و بی خطر می کنند. همچنین با استفاده از سنسور های ایمنی اندکی خطری نیز متوجه مصرف کننگان نمی باشد. این بخاری داری چندین برنامه کنترلی برای استفاده بهتر و ساده تر است که کاربر از طریق پنل مربوطه میتواند آنها را مدیریت نماید. بخاری های نفتی برقی ژاپنی نیازمند برق 110 ولت می باشند که با توجه به سیستم برق ایران-220ولت- نیازمند یک مبدل برقی هستند. این بخاری قادر به تولید گرمایی به میزان 3500 کیلو کالری است که این میزان گرما فضایی 40 متری را گرم می نماید.

تماس بگیریدمکان هایی وجود دارند که امکان استفاده از گاز شهری در آنجا مهیا نیست، همچنین افرادی وجود دارند تمایل دارند از گاز شهری به دلیل خطرات همراهش کمتر استفاده بکنند. تنها گزینه ارزان، امن و در دسترس استفاده از بخاری های نفتی برقی ژاپنی است. این بخاری ها دارای امنیت بسیار مناسب و مصرف اندکی هستند و البته با وجود مصرف اندک، این بخاری ها قادر به تولید گرمای بسیار مناسب و کافی می باشند. بخاری های نفتی برقی تولید و محصول کشور ژاپن می باشند که این کشور برای مصارف داخلی خود آنها را تولید کرده اما به صورت استوک به مناطقی از آسیا صادر می گردد. بخاری های نفتی برقی ژاپنی دارای امنیت و اطمینان مناسبی هستند. این امر به موجب استفاده از سنسور های امنیتی تعبیه شده در بخاری ها امکان پذیر شده است. بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-E322BY محصولی کم مصرف و پرتوان بوده که میتوان از آن در مکان های فاقد گاز شهری تا فضای تقریبی 40 متر استفاده نمود.

توان بالا، مصرف اندک

بخاری های نفتی برقی ژاپنی  به دلیل تکنولوژی سوختی که دارند 99% از سوخت وارده به کوره را می سوزانند. در نتیجه گرمایی بسیار مناسبی تولید می شود. علاوه بر تولید گرمای مناسب دی اکسید اندکی نیز تولید می گردد. بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-E322BY دارای مخزن سوختی به ظرفیت 7.2 لیتر است. حال با توجه به مصرف سوخت 0.334لیتر بر ساعتی این بخاری می توان در حدود 14 ساعت بدون نیاز به شارژ مجدد مخزن سوخت از بخاری استفاده نمود. این بخاری علاوه بر نفت سفید نیازمند برق نیز می باشد. برق مورد نیاز صرفا جهت سنسور ها، پنل و دمنده مورد استفاده می گردد که میزان مصرف آن حداکثر 21 وات می باشد. با این مصرف اندک این بخاری قادر به تولید گرمایی به میزان حداکثر 35000 کیلو کالری می باشد. این میزان از گرما می تواند در اندک زمانی فضایی به اندازه 40 متر مربع را گرم کند.

 

سنسور ها امنیت را برقرار می کنند

امنیت کاربران مهمترین نکته حائز اهمیت در بخاری های نفتی برقی ژاپنی می باشد. این بخاری ها نیازی بهاستفاده از دودکش ندارند. این امر با استفاده از فیلتر های تصفیه هوا ممکن شده  است. این فیلتر ها دی اکسید کربن را تصفیه نموده و مانع رسیدن آسیب به استفاده کننده می گردند. حال اگر به هر دلیلی نشتی هم اتفاق بی افتد این بخاری دارای سنسور تشخیص سطح دی اکسید محیط است. این سنسور  در صورت تشخیص نشتی، نفت و برق را قطع نموده و بخاریرا خاموش می کند. همچنین اگر بخاری به هر دلیلی دچار تکان و لرزش شود و یا بخاری بی افتد، سنسور تشخیص لرزش این امر را متوجه شده  و بخاری را بی درنگ خاموش می نماید.

 

پنلی برای کنترل ساده تر

بخاری های نفتی برقی ژاپنی به نحوی طراحی شده اند که بدنه آنها اصلا گرم نمی شود. این قابلیت موجب می شود تا  بتوان روی ان پنلی زیبا را طراحی کرد. از طریق این پنل می توان بخاری را کنترل نمود. بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-E322BY دارای چندین برنامه کنترلی می باشد که از طریق پنل کنترلی به سادگی قابلیت مدیریت و اجرا است.

تماس بگیرید


  مشخصات کلی

 • وزن 11 کیلوگرم
 • ابعاد -
 • نوع دستگاه بخاری نفتی برقی
 • قابلیت استفاده ایستاده

  مشخصات فنی

 • نوع سوخت نفت سفید - برق 110 ولت
 • رتبه انرژی -
 • دودکش
 • قطر دودکش -
 • حداکثر ظرفیت گرمادهی 3000-3500 کیلو کالری
 • امکان تنظیم شعله
 • فضای قابل گرمایش 20 تا 40 متر مربع
 • سایر مشخصات دارای سنسور تشخیص دی اکسید کربن - دارای سنسور تشخیص زلزله- دارای پنل کنترلی-دارای چندین برنامه کنترلی- دارای قفل کودک-دارای تایمر-برنامه همساز سازی دما-استوک و کارکرده1 2 3 4 5