Top

بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل FH-WX4612BY

بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-WX4612BY یک بخاری بسیار قوی و پرتوان بوده که در عین توان بالایی که دارد مصرف سوخت آن بسیار اندک می باشد. این بخاری نفتی برقی ژاپی دارای مخزن ذخیره 4.2 لیتریست که نزدیک به 12 ساعت با کارکرد مداوم نیازی به شارژ مجدد ندارد. در این بخاری فلتر های تصفیه هوایی تعبیه شده که با تصفیه گاز دی اکسید کربن بخاری را از دودکش بی نیاز می کنند. برای امنیت و اطمینان بیشتر چندیدن سنسور پر کاربرد در بخاری تعبیه گردیده که در صورت بروز خطر بخاری را خاموش می کنند. لازم به ذکر است برق مورد نیاز این بخاری 110 ولت است در نتیجه بخاری نیازمند یک مبدل برقی می باشد. این بخاری در حد نو و به صورت استوک موجود است.

تماس بگیریدبا سرد شدن هوا، تامین گرمای مورد نیاز خانه و یا محل زندگی یکی از مهمترین دغدغه های افراد می باشد. وسایل گرمایشی برقی در صورت استفاده هزینه زیادی را به مصرف کننده تحمیل می کنند. با این اوصاف در دسترس ترین منبع سوختی، گاز شهری است که آن هم در برخی نقاط قابل استفاده نیست. با این وضعیت بهترین گزینه استفاده از بخاری های نفتی برقی ژاپنی می باشد که با مصرف اندک هزینه کمی را بهمراه دارند. این بخاری ها دارای امنیت قابل ملاحظه ای هستند که خطر را به حداقل می رسانند. بخاری های  نفتی برقی در اصل ساخت کشور ژاپن و ان هم برای استفاده داخل می باشند که به صورت استوک به سایر نقاط صادر می گردند. بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-WX4612BY یک بخاری بسیار پر توان و در عین حال کم مصرف بوده که می تواند در زمان اندکی فضایی بسیار بزرگ را گرم بنماید.

پر توان اما کم مصرف

بخاری های نفتی برقی ژاپنی دارای یک تکنولوژی بهینه در مصرف و احتراق هستند. میزان سوختن ماده نفتی در بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-WX4612BY 99 درصد است. این قابلیت موجب می شود تا مصرف سوخت پایین امده و در عینحال توان گرمایشی بخاری افزایش یابد. بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-WX4612BY دارای مخزن ذخیره 7.2 لیتری است که با توجه به مصرف 0.449 لیتر بر ساعتی که دارد حداقل 10 ساعت نیازی به شارژ مجدد ندارد. این بخاری به برق نیز نیازمند است اما ایت برق صرفا جهت سنسورها و پنل کنترلی مورد استفاده قرار می گیرد. میزان مصرف برق نیز همانند نفت بسیار کم و 24 وات می باشد. حال جالب است بدانید که با این میزان اندک مصرف سوخت این بخاری قادر به تولید گرمایی به میزان 4600 کیلو کالری می باشد.

و این سنسور های مطمئن!

در بخاری های نفتی برقی ژاپنی نیازی به استفاده از دودکش نیست. تکنولوژی ساخت این بخاری ها به گونه ایست که دی اکسید کربن حاصل از سوختن نفت توسط فیلتر های تصفیه هوا تصفیه می شوندو خطری برای مصرف کننده گان ندارند. حال اگر نشتی هم روی بدهد سنسور تشخیص گاز دی اکسید کربن این نشتی را تشخیص می دهد و جریان نفت و برق را قطع و بخاری را خاموش می نماید. یکی دیگر از سنسور های جالب که دراین بخاری تعبیه شده، سنسور تشخیص زلزله است. اگر بخاری به هر دلیلی دچار لرزش و تکان و یا سقوط گردد، سنسور بروز اتفاق را تشخیص داده و بخاری را خاموش می نماید.

پنل کنترلی زیبا

با استفاده از پنل کنترلی زیبایی که در روی بدنه بخاری قرار داده شده می توان بخاری را کنترل و فرماندهی کرد. بدنه بخاری های دیگر به سرعت داغ شده وعمل کنترل بسیار سخت می گردد اما در بخاری نفتی برقی کرونا CORONA مدل  FH-WX4612BY ازم گرم شدن بدنه خبری نیست وبا استفاده از پنل کنترلی بسیار کارآمد به سادگی می تاون انواع دستورات کنترلی را روی بخاری اعمال نمود.

تماس بگیرید


  مشخصات کلی

 • وزن 12 کیلوگرم
 • ابعاد -
 • نوع دستگاه بخاری نفتی برقی
 • قابلیت استفاده ایستاده

  مشخصات فنی

 • نوع سوخت نفت سفید - برق 110 ولت
 • رتبه انرژی -
 • دودکش
 • قطر دودکش -
 • حداکثر ظرفیت گرمادهی 4600 کیلو کالری
 • امکان تنظیم شعله
 • فضای قابل گرمایش 40 تا 60 متر مربع
 • سایر مشخصات دارای سنسور تشخیص دی اکسید کربن - دارای سنسور تشخیص زلزله- دارای پنل کنترلی-دارای چندین برنامه کنترلی- دارای قفل کودک-دارای تایمر-برنامه همساز سازی دما-استوک و کارکرده1 2 3 4 5