Top

بخاری گازی برقی رینایی Rinnai مدل RC-318E-1

بخاری گازی برقی رینایی  Rinnai مدل RC-318E-1 یک بخاری ژاپنی و کم مصرف بوده که با توان بالایی که دارد قادر است مکان های تا 30 متر مربع را گرم کند. این بخاری به دلیل وزن سبک و اندازه کوچک به سادگی حمل می گردد همچنین بدلیل عدم نیاز به دودکش می توان در هر کجا که لازم بود از ان استفاده نمود. این بخاری نیازیبه دودکش ندارد و با استفاده از فیلتر تصفیه، دی اکسی کربن را تصفیه می کند. توان گرمایشی  این بخاری 3000 کیلو کالری است که با توجه به میزان مصرف بسیار بهینه و مناسب می باشد. این بخاری از برق 110 ولت استفاده می کند در نتیجه باید حتما یک مبدل برق تهیه شود. بخاری گازی برقی رینایی  Rinnai مدل RC-318E-1 به صورت استوک و  کارکرده موجود می باشد.

تماس بگیریدهر ساله شاهد اخباری مبنی بر جان باختن هم میهنانمان در حوادث مربوط به بخاری های دودکش دار هستیم. این اتفاقات موجب شده تا افراد به فکر یک جایگزین باشد. مشهور ترین گزینه  پکیج های گرمایشی است که خود آن نیزمشکلات فروانای دارد. غالبا مصرف آن بالاست و اندکی طول می کشد تا محیط را گرم کند. حال نا مکن بودن پیاده سازی و یا هزینه بالای پیاده سازی را هم باید اضافه کرد. بهرتین گزینه موجود بخاری های گازی برقی ژاپنی شاید باشد. این بخاری ها مصرف بسیار کمی دارند اما با تکنولوژی ساخت قوی قادر هستند 99 درصد از سوخت وارده به کوره را مصرف نمایند. خود این امر موجب افزایش تولید گرما و کاهش مصرف می گردد. علاوه بر این نکات، بخاری های گازی برقی ژاپنی بدون نیاز به دودکش می باشند و نیازی به استفاده از دودکش ندارند. فیلتر های تصفیه هوایی در این بخاری تعبیه شده تا عمل تصفیه را انجام دهند. برای اطمینان بیشتر و جلوگیری از خطر، چندین سنسور امنیتی نیز در این بخاری ها قرار داده شده که هنگام بروز خطر بخاری را خاموش می نمایند. بخاری گازی برقی رینایی  Rinnai مدل RC-318E-1 یک بخاری بسیار کم مصرف و بهینه بوده که با قادر است در زمانی بسیار کم فضای مورد نظر را گرم می نماید.


مصرف اندک توان زیاد

بخاری های گازی برقی بسیار کم مصرف و بهینه می باشند. این بخاری در اصطلاح محیط زیست دوست هستند یعنی با مصرف اندک بازده بسیار مناسبی را دارا هستند. در بخاری های گازی برقی علاوه بر گاز، به برق نیز نیاز هست. برق مورد نظر وظیفه تامین انرژی سنسور ها و پنل را بر عهده دارد و در این بخاری به میزان حداکثر 38 وات مصرف می گردد. گاز مصرفی در این بخاری  بسیار کم و یک سوم بخاری های تولید داخل است. حال با این مصرف اندک این بخاری قادر به تولید گرمایی به میزان 3000 کیلو کالری است.


سنسورها امنیت را برقرار می کنند

همانطور که قبلا گفته شد این بخاری های گازی برقی ژاپنی نیازی به استفاده از دودکش ندارند و فیلتر های تصفیه هوا دی اکسید کربن را تصفیه می کنند. اگر به هر دلیلی دی اکسید کربن دچار نشتی شود سنسور های مربوطه این نشتی را تشخیص داده  و بخاری را خاموش می نمایند. همچنین اگر بخاری دچار سقوط و افتادن گردد بازهم توسط سنسور تشخیص زاویه این رویداد شناسایی شده و بخاری خاموش می گردد.


پنل کنترلی

در بخاری های گازی برقی ژاپنی یک پنل کنترلی بسیار زیبا قرار داده شده است. کاربران از طریق این پنل می توانند بخاری را کنترل کرده و دستورات و برنامه های مورد را به بخاری اعمال نمایند. این پنل دارای یک صفحه نمایشگر است که علاوه بر نشان دادن درجه حرارت و سایر مشخصه ها می توان از طریق آن عمل خطایابی را انجام داد.

تماس بگیرید


  مشخصات کلی

 • وزن 8 کیلوگرم
 • ابعاد 460*465*210
 • نوع دستگاه بخاری گازی برقی
 • قابلیت استفاده ایستاده

  مشخصات فنی

 • نوع سوخت گاز شهری- برق 110 ولت
 • رتبه انرژی -
 • دودکش
 • قطر دودکش -
 • حداکثر ظرفیت گرمادهی 2800 - 3000 کیلو کالری
 • امکان تنظیم شعله
 • فضای قابل گرمایش 20 تا 30 متر مربع
 • سایر مشخصات دارای سنسور تشخیص دی اکسید کربن - دارای سنسور تشخیص زلزله- دارای پنل کنترلی-دارای چندین برنامه کنترلی- دارای قفل کودک-دارای تایمر-برنامه همساز سازی دما-استوک و کارکرده1 2 3 4 5