Top

بخاری گازی برقی رینای Rinnai مدل KN-216E-1

بخاری گازی برقی رینای Rinnai مدل KN-216E-1 ساخت کشور ژاپن می باشد. این بخاری دارای ظاهری زیبا بوده که به دلیل مصرف کم و تولید گرمای بالایی که دارد گزینه بسیار مناسبی برای اتاق و فضاهای تا 15 متر مربع می باشد. در ساخت بخاری گازی برقی رینای Rinnai مدل KN-216E-1 از سنسور ها ایمنی و همچنین فیلتر تصفیه هوا استفاده شده که علاوه بر بی نیاز کردن بخاری از دودکش، امنیت بسیار مناسبیرا در اختیار مصرف کننده قرار می دهد. این بخاری بصورت استوک و کارکرده موجود است.

تماس بگیریدبخاری های دودکش دار به دلیل مخارج بالای مصرف سوخت و مشکلات امنیتی که دارا‌ هستند در حال منسوخ شدن می باشند.  این گرم کننده ها معمولا در ابعاد نسبتا بزرگی عرضه شده که دردسرهای متعددی را سالانه برای مصرف کنندگان به همراه دارند.  سالانه شاهد اخباری مبنی بر فوت کسانی به علت نشت گاز منو اکسید کربن این بخاری ها می‌باشیم . وسایل جایگزین این بخاری ها ها معمولا پرهزینه بوده و نیاز به تغییر‌و تحول مهم در ساختار منزل و محل مورد استعمال دارد . کشور ژاپن برای از بین بردن مشکلات بخاری های دودکش دار و همینطور صرفه جویی در مصرف سوخت، بخاری های بدون نیازبه دودکش را برای مصرف داخلی خویش ساخته است که به صورت دست دوم هم به بقیه کشور های آسیا صادر می شود . بخاری گازی برقی اوساکا Osaka نوع RC - 229SE - 1 با مصرف مضاعف کم برق و گاز می تواند گرمای نسبتا مناسبی را فراهم نماید.

مصرف سوخت

مصرف سوخت بخاری گازی برقی رینای Rinnai مدل KN-216E-1 بسیار کم بوده که به موجب این امر هزینه  کمی را متوجه خانواده ها می نماید. بخاری گازی برقی رینای Rinnai مدل KN-216E-1به دو منبع انرژی گاز و برق برای فعالیت خود نیازمند است. میزان مصرف گاز در این بخاری یک سوم بخاری های گازسوز تولید داخل است.  برق مورد نیاز  در این بخاری ها صرفا جهت استفاده سنسور ها و دمنده بخاری ان هم به میزان حداکثر 30 وات می باشد. لازم به توجه است که با این میزان مصرف کم این بخاری قادر به تولید گرمایی به اندازه حداکثر 2500 کیلو کالری می باشد.

 

سنسورهای امنیتی

تکنولوژی ساخت بخاری گازی برقی رینای Rinnai مدل KN-216E-1  به گونه ای ست که برای امنیت بیشتر از سنسورهایی استفاده می گردد. اگر زلزله رخ دهد و یا بخاری بی افتد سنسور تخشخیص زلزله و وزاویه فعال شده و بخاری را خاموش می نماید. همانطور که بیان شد این بخاری ها فاقد دودکش می باشد. این در حالیست که اگر گاز دی اکسید کربن نشت بکنی سنسور تشخیص گاز دی اکسید کربن فعال شده و بخاری را خاموش و جریان گاز و برق را قطع می نماید.

 

پنل کنترلی

در ساخت بخاری گازی برقی رینای Rinnai مدل KN-216E-1 علاوه بر توجه به کارکرد، زیبایی نیز مورد توجه بوده است. برای کنترل و فرماندهی این بخاری پنلی روی بدنه آن قرار داده شده است تا از طریق آن بخاری را به نحو احسن کنترل کرد. طراحی این پنل به گونه ایست که جلوه زیبایی به این بخاری می دهد.

 

تماس بگیرید


  مشخصات کلی

 • وزن 6 کیلوگرم
 • ابعاد -
 • نوع دستگاه بخاری گازی برقی
 • قابلیت استفاده ایستاده

  مشخصات فنی

 • نوع سوخت گاز شهری- برق 110 ولت
 • رتبه انرژی -
 • دودکش
 • قطر دودکش -
 • حداکثر ظرفیت گرمادهی 2000-2500 کیلو کالری
 • امکان تنظیم شعله
 • فضای قابل گرمایش 9تا15 متر مربع
 • سایر مشخصات دارای سنسو تشخیص دی اکسید کربن - دارای سنسور تشخیص زلزله- تولید سال 2005- دارای پنل کنترلی-دارای چندین برنامه کنترلی- دارای قفل کودک-استوک و کارکرده1 2 3 4 5