Top

بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل gs-20G1G

بخاری گازی برقی اوساکا  Osaka مدل gs-20G1G ساخت ژاپن و یکی از کم مصرف ترین و بروز ترین بخاری های گازی برقی موجود در بازار می باشد. این قادر است گرمایی به اندازه 2000 کیلو کالری با مصرف انرژی بسیار کمتر از بخاری های معمولی تامین کند. این بخاری از سنسور لرزش، سنسور تشخصی دی اکسید کربن و سنسور تشخیص زاویه برای امنیت هرچه بیشتر کاربران استفاده می نماید. بخاری گازی برقی اوساکا  Osaka مدل gs-20G1G دارای صفحه شیشه ای در جلوی بخاری بوده که روشن شدن بخاری و با توجه به سرعت فن، چراغ ال ای دی برای زیبایی هرچه بیشتر بخاری روشن می شود. ای بخاری دارای چندین برنامه کنترلی بوده که از طریق پنل تعبیه شده قابل تنطیم می باشد.

تماس بگیریدسوخت های فسیلی درصد بالایی از منابع انرژی مرم کره زمین را تامین می کند. اما افزایش جمعیت و مصرف بی رویه باعث شده تا این سوخت تجدید ناپذیر در معرض کمبود قرار بگیرد. در کشور ایران به علت فراوانی و ارزانی این سوخت مردم تمایل بیشتری به استفاده از سوخت های فسیلی دارند اما در چند سال اخیر با افزایش قیمت در این سوخت ها روبررو بوده ایم. درصد بالایی از هزینه هر خانواده صرف وسایل گرمایشی می شود. این وسایل اغلب دارای مصرف بسیار بالایی بوده که هزینه های زیادی را به خانواده ها تحمیل می کند. اکثر کشور ها دنیا برای کاهش مصرف سوخت های فسیلی دست به تولید وسایلی با مصرف بسیارکم و بازدهی بسیار بیشتر زده اند. کشور ژاپن بخاری های گازی- برقی را برای مصرف داخلی خود تولید کرده است که دارای مصرف بسیار کم برق و گاز اما بازدهی گرمایی بالایی می باشد. بخاری گازی برقی اوساکا  Osaka مدل gs-20G1G یکی از این بخاری ها می باشد. این بخاری با ظاهر زیبا و تکنولوژی  تولید بالایی که دارد با مصرف بسیار کم انرژی گرمای به نسبت خوبی تامیین می کند. این بخاری دارای ظاهری زیبا و به روز بوده که جلوه خاصی به مکان مورد استفاده خود می دهد.

مشخصات فنی

بخاری گازی برقی اوساکا  Osaka مدل gs-20G1G از 2 منبع گاز و انرژی بهره می برد. میزان برقی مصرفی این بخاری بسیار اندک 13 وات می باشد. استفاده برق در این بخاری صرفا جهت تامین برق فن و سنسور های تعبیه شده در بخاری می باشد. گاز مصرفی این بخاری از نوع گاز شهری ست. مصرف گاز در این بخاری نیست در نسبت با بخاری های تولید داخل حدود یک سوم بوده که به علت سوختن بالای 95 درصدی آن توسط بخاری، گرمایی بسیار خوب و کافی تامیین می گردد. این بخاری قادر است تا گرمایی در حدود 2000 کیلو کالری تامین کند که برای یکاتاق خواب 12 متری بسیار مناسب است.

امکانات بخاری

این بخاری داری سنسور های تشخیص دی اکسید کردن، لرزش و زاویه بوده که در صورت بروز نشت گاز دی اکسید کربن، لرزش و تکان و یا قرار گیری نامناسب به طور اتوماتیک بخاری را خاموش می کنند. این بخاری برای اطمینان خاطر والدین مجهز به قفل کودک بوده که مزیتی بسیار مهم برای یک بخاری می باشد. بخاری گازی برقی اوساکا  Osaka مدل gs-20G1G دارای تایمر اتوماتیک روشن سازی از نیم ساعت تا 24 ساعت و همچنین تایمر خاموشی اتوماتیک بعد از یک ساعت پس از تنظیم می باشد. از دیگر امکانات این بخاری به سیستم امنیت خاموشی بعد 8 ساعت کار مداوم اشاره کرد.

تماس بگیرید


  مشخصات کلی

 • وزن 8کیلو 400 گرم
 • ابعاد عرض 40 * عمق 18.0 * ارتفاع 40 سانتی متر
 • نوع دستگاه بخاری گازی-برقی
 • قابلیت استفاده ایستاده

  مشخصات فنی

 • نوع سوخت گاز شهری - برق 110 ولت
 • رتبه انرژی -
 • دودکش
 • قطر دودکش
 • حداکثر ظرفیت گرمادهی 2000 کیلو کالری
 • امکان تنظیم شعله
 • فضای قابل گرمایش 12 تا 15 متر مربع
 • سایر مشخصات سنسور تشخیص دی اکسید کربن-سنسور تشخیص لرزش- سیستم امنیتی خاموشی--قفل کودک-سیستم تایمری خاموشی-سیستم تایمر روشن سازی اتوماتیک- دارای پنل کنترل- سبک -زیبا- استوک وکار کرده1 2 3 4 5