Top

بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل SRC-305E-1

بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل SRC-305E-1 یک بخاری کم مصرف و پرقدر بوده که با ةاهر زیبایی که دارد علاوه بر گرمایی پاک مناسب، زیبایی منحصر بفردی را به محل مورد استفاده خود می دهد. این بخاری با مصرف اندک سوخت قادر است تا گرمایی به میزان 2500 کیلو کالری تولید نماید که این میزان گرما می تواند فضایی تا 15 متر را بدون مشکل و کامل گرم نماید. در بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل SRC-305E-1 سنسورهایی قرار داده شده تا خطرات ممکن در استفاده از وسایل گرمایشی به حداقل برسد. بخاری های برقی گازی برای فعالیت خود نیازمند برق 110 ولت می باشند که با توجه ولتاژ در شبکه برق کشور ایران باید یک مبدل برقی تهیه گردد. این بخاری کاملا تست شده و آماده استفاده است.

تماس بگیریدبخاری های گازی برقی که امروزه بین افراد بسیار نام برده می شوند تولید کشور می باشند. کشور ژاپن این بخاریها را با توجه به شرایط اقلیمی خود و برای مصرف داخلی کشور خود تولید نموده که البته به صورت استوک و کارکرده به سایر نقاط صادر می گردند. بخاری های گازی برقی ظاهری کوچک و زیبا دارند که در عین اندازه کوچک قدرت گرمایی بسیار مناسبی را دارا می باشند. تکنولوژی ساخت این بخاری ها به گونه ایست که 99% از گاز وارده به کوره را می سوزاند. این امر موجب تولید حداکثری گرما به مقدار بسیار زیادی می گردد. در ساخت این بخاری ها و برای امنیت بیشتر کاربران از چندین سنسور امنیتی استفاده گردیده تا خطری متوجه استفاده کنندگان نگردد. بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل SRC-305E-1 یکی از پرکاربردترین مدل های موجود در بازار بوده که علاوه بر قدرت زیاد مصرف بسیار کمی را نیز دارا می باشد.

مصرف سوخت در بخاری گازی برقی ژاپنی

در بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل SRC-305E-1 برای فعالیت و تولید گرما نیازمند منابع برق و گاز می باشیم. برق مورد نیاز صرفا جهت سنسورها، دمنده و پنل کنترلی به میزان 25 وات مورد استفاده قرار می گیرد. مصرف گاز در این بخاری تقریبا یک سوم بخاری های گازی تولید داخل است. حال با این میزان اندک کم مصرف سوخت این بخاری قادر به تولید گرمایی 3500 کیلو کالری می باشد که به راحتی یک فضای 20 تا 40 متری را گرم می کند.

 

نقش سنسور ها در بخاری گازی برقی ژاپنی

در بخاری گازی برقی، از فیلتر های تصفیه هوا استفاده شده است. این فیلتر ها دی اکسید کربن حاصل از سوختن گاز در بخاری را تصفیه می کنند. بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل SRC-305E-1 دارای سنسور تشخیص گازدی اکسید کربن  است تا اگر به هر دلیلی نشتی اتفاق افتاد، مانع بروز خطر گردد. عملکرد سنسور زلزله به گونه ایست که اگر بخاری دچار سقوط گردد این سنسور حادثه را تشخیص داده و بخاری را خاموش می نماید.

 

پنل کنترل تعبیه شده در بخاری گازی برقی ژاپنی

در بخاری های گازی برقی یک پنل کنترل قرار داده شده تا کاربر از طریق آن بخاری را کنترل و فرماندهی نماید. در بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل SRC-305E-1 علاوه به دکمه های کنترلی، یک نمایشگر ال ای دی نیز قرار داده شده تا مثلامیزان درجه گرما و سایر مشخصات به کاربر نشان داده شود.

تماس بگیرید


  مشخصات کلی

 • وزن 8 کیلوگرم
 • ابعاد -
 • نوع دستگاه بخاری گازی برقی
 • قابلیت استفاده ایستاده

  مشخصات فنی

 • نوع سوخت گاز شهری- برق 110 ولت
 • رتبه انرژی -
 • دودکش
 • قطر دودکش -
 • حداکثر ظرفیت گرمادهی 3000-3500 کیلو کالری
 • امکان تنظیم شعله
 • فضای قابل گرمایش 20 تا 40 متر مربع
 • سایر مشخصات دارای سنسور تشخیص دی اکسید کربن - دارای سنسور تشخیص زلزله- دارای پنل کنترلی-دارای چندین برنامه کنترلی- دارای قفل کودک-استوک و کارکرده1 2 3 4 5