Top

بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل RC-K2403E-1

بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل RC-K2403E-1 یک بخاری بسیار زیبا و پرتوان بوده که در کشور ژاپن تولید گشته است. این بخاری به دلیل تکنولوژی ساختی که دارد قادر است تا 99% گاز وارده به کوره را بسوزاند. این عمل موجب می شود تا علاوه بر تولید گرمای بیشتر دی اکسید کربن کمتری نیز تولید گردد. با وجود توان بالای این بخاری در تولید گرما، این بخاری مصرف سوخت بسیار کمی داشته و هزینه کمی را بابت سوخت به مصرف کننده تحمیل می نماید. لازم به ذکر است برق مورد نیاز این بخاری 100 ولت است که در صوذت استفاده در کشور ایران نیازمند یک مبدل می باشد. ای نبخاری از هر لحاظ سالم و اماده بکار می باشد.

تماس بگیریدبخاری های گازی که در داخل تولید میگردند مصرف سوخت بالای داشته و به دلیل ساختمان طراحی خطرات زیادی را متوجه مصرف کننده می کنند. در این بخاری ها بدلیل سوختن ناقص گاز ورودی مصرف بالا رفته و در عین حال گز دی اکسید کربن بیشتری تولید می گردد. با توجه به نقایصی که بیان شد استفاده از این بخاری ها کم کم منسوخ شده  و بسیاری از افراد روی به استفاده از از پکیج های گرمایشی آورده اند. اما خود این پکیج ها هزینه بسیار زیادی را به مصرف کننده متحمل می کنند. بعضی اوقات نیز امکان پیاده سازی در مکان مورد نظر را ندارند. کشور ژاپن بخاری های گازی برقی را صرفا برای استفاده داخل خود تولید می کند که بصورت استوک به دیگر کشورها نیز صادر می گرددبخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل RC-K2403E-1 بخاری بدون دودکش و با مصرف بسیار کم بوده که دارای قدرت مناسبی در تولید گرما است.

 

 

مصرف سوخت

بخاری های گازی برقی همانطور که از اسمشان پیداست از 2 منبع سوختی بهره می برند. برق مورد نیاز صرفا جهت سنسورها، پنل و دمنده مورد نیاز است. میزان مصرف برق در بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل RC-K2403E-1 حداکثر 20 وات بوده که مقدار بسیار اندکی می باشد. گاز مورد استفاده نیز همانند برق به میزان کم و در حدود یک سوم بخاری های تولید داخل مصرف می گردد. با توجه به این میزان اندک سوخت این بخاری قادر به تولید گرمایی به میزان 2500 کیلو کالری است.

 

سنسورها

در بخاری های گازی برقی رعایت نکات ایمنی و جلوگیری از بروز اتفاق های ناگوار یک اصل اساسی و پایه می باشد. به مهمین منظور و با توجه به اینکه در این بخاری ها بدلیلی استفاده از فیلتر تصفیه هوا از دودکش استفاده نمی شود، سنسورهای تشخیص گاز منو اکسید کربن سطح قرار داده شده است. در صورت بروز نشتی این سنسور، نشتی را تشخیص داده و بخاری را خاموش می نماید. همچنین در صورت افتادن بخاری و یا زلزله، سنسور تشخیص زاویه بخاری را برای امنیت بیتر کاربر خاموش می نماید.

 

 

پنل کنترلی

در بخاری های گازی برقی برای سهولت استفاده و همچنین زیبایی بیشتر بخاری از یک پنل کنترلی استفاده شده است. از طریق این پنل کاربر قادر است تا بخاری را فرماندهی کند و دستورات کنترلی مورد نیاز را بر بخاری اعمال نماید.  طراحی پنل به گونه ایست که دارای یک صفحه نمایشگر بوده و کاربر از طریق آن از میزان درجه حرارت آگاه می گردد.

 

تماس بگیرید


  مشخصات کلی

 • وزن 8 کیلوگرم
 • ابعاد -
 • نوع دستگاه بخاری گازی برقی
 • قابلیت استفاده ایستاده

  مشخصات فنی

 • نوع سوخت گاز شهری- برق 110 ولت
 • رتبه انرژی -
 • دودکش
 • قطر دودکش -
 • حداکثر ظرفیت گرمادهی 2000-2500 کیلو کالری
 • امکان تنظیم شعله
 • فضای قابل گرمایش 9تا15 متر مربع
 • سایر مشخصات دارای سنسور تشخیص دی اکسید کربن - دارای سنسور تشخیص زلزله- دارای پنل کنترلی-دارای چندین برنامه کنترلی- دارای قفل کودک-استوک و کارکرده1 2 3 4 5