Top

بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل RC-A338E-1

بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل RC-A338E-1 یک بخاری زیبا و کم مصرف بوده که با توجه به کیفیت ساخت بالایی که دارد یکی از مناسبترین گزینه ای موجود در بازار است. این بخاری مصرف اندکی دارد به گونه ای که میزان برق مصرفی آن حداکثر 24 وات است. توان گرمایی این بخاری با این مصرف اندک گاز و برق 3500 کیلو کالری بوده که می تواند فضایی 40 متری را گرم بنماید. این بخاری به دلیل استفاده از فیلتر تصفیه هوا نیازی  به دود کش ندارد البته برای امنیت بیشتر کاربران بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل RC-A338E-1 دارای چندین سنسور امنیتی بوده که در صورت بروز خطر بخاری را قطع می کنند. بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل RC-A338E-1 به صورت استوک موجود است.

تماس بگیریداز اواسط پاییز افراد کم کم به فکر استفاده از وسایل گرمایشی می افتند. هر مکانی با توجه به منابع  و شرایط از یک وسیله گرمایشی استفاده می کند. گاهی اوقات وسیله گرمایشی انتخابی کارایی لازم را نداشته و گرمای مورد نظر را تامین نمی کند. این امر موجب به وجود آمدن شرایط سختی برای ساکنان محل مورد نظر می گردد. تنها وسیله ای که استفاده بسیار راحت و کارکرد  مناسبی دارد، بخاری های گازی برقی ژاپنی است. این بخاری ها بدون نیاز به دودکش بوده و مصرف سوخت اندکی دارند. اندازه این بخاری کوچک بوده و دارای ظاهری بسیار زیبا و شکیل هستند. در ساخت این بخاری های گازی برقی ژاپنی سعی شده تا نهایت نکات ایمنی رعایت شود  و خطری متوجه استفاده کنندگان نگردد.  بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل RC-A338E-1 یک بخاری زیبا و کم مصرف بوده که با قدرت مناسبی که دارد می تواند مکان و فضای مورد استفاده را در زمان کمی گرم بنماید.

پرتوان در عین کم مصرفی

بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل RC-A338E-1 به 2 منبع سوخت برق و گاز شهری نیازمند است. برق مورد استفاده فقط برای دمنده و سنسورها مورد استفاده قرار می گیرد. میزان مصرف برق در بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل RC-A338E-1 حداکثر 24 وات است. گاز مصرفی نیز تقریبا یک سوم بخاری های تولید داخل می باشد. با این مصرف اندک بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل RC-A338E-1 قادر به تولید گرمایی به میزان حداکثر 3500 کیلو کالری است که می تواند تقریبا فضایی به اندازه 40 متر مربع را گرم نماید.

سنسور مراقب شماست!

  بخاری های گازی برقی ژاپنی نیازی به استفاده از دودکش ندارند. این امر با استفاده از فیلتر های تصفیه هوا ممکن شده است. این فیلتر ها گاز دی اکسید کربن را تصفیه کرده و آنرا بی خطر میکنند. حال اگر نشتی هم اتفاق بیوفتد سنسور تشخیص گاز دی اکسید کربن این نشتی را تشخیص می دهد و گاز و برق را قطع و سپس بخاری را خاموش می نماید. اگر بخاری دچار افتادگی و سقوط شود سنسور تشخیص زاویه این اتفاق را شناسای کرده و بخاری را برای امنیت کاربران خاموش می نماید.

 

یک پنل کنترلی زیبا

یکی از نقاط قوط بخاری های گازی برقی ژاپنی، استفاده از پنل کنترلی آنهاست. از طریق این پنل می توان بخاری را کنترل و فرماندهی کرد. همچنین با استفاده از نمایشگر مربوطه درجه گرما به نماش در می آید. همچنین این بخاری دارای سیستم عیب یابی خودکار استو در صورت بروز مشکلی از طریق صفحه نمایش و کد خطا می توان بخاری را عیب یابی نمود.

تماس بگیرید


  مشخصات کلی

 • وزن 7 کیلوگرم
 • ابعاد -
 • نوع دستگاه بخاری گازی برقی
 • قابلیت استفاده ایستاده

  مشخصات فنی

 • نوع سوخت گاز شهری- برق 110 ولت
 • رتبه انرژی -
 • دودکش
 • قطر دودکش -
 • حداکثر ظرفیت گرمادهی 3000-3500 کیلو کالری
 • امکان تنظیم شعله
 • فضای قابل گرمایش 20 تا 40 متر مربع
 • سایر مشخصات دارای سنسور تشخیص دی اکسید کربن - دارای سنسور تشخیص زلزله- دارای پنل کنترلی-دارای چندین برنامه کنترلی- دارای قفل کودک-استوک و کارکرده1 2 3 4 5