Top

بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل RC-354T-1

بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل RC-354T-1 بخاری بسیار کم مصرف و پرتوان ساخت کشور ژاپن بوده که براحتی می تواند با قدر مناسب گرمابخش محل مورد استفاده خود باشد. این بخاری، قادر به تولید گرمایی به میزان حداکثر 4000 کیلو کالری استو این توان گرمایی در کسری از دقیقه می تواند محیطی به ابعاد 40 تا 60 متر را گرم کند. برق مورد نیازاین بخاری 110 ولت بوده که برای استفاده در کشور ایران نیازمند یک مبدل می باشد. بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل RC-354T-1 با توجه به استفاده از فیلتر های تصفیه هوا نیازی به استفاده از دودکش ندارد. لازم به ذکر است سنسور های تعبیه شده در بخاری، خیال مصرف کننده را از نظر امنیتی راحت می کند.

تماس بگیریدوسایل گرمایشی زیادی  وجود دارند که به بشر برای گرم کردن محیط اطراف خود کمک می کنند. البته هر کدام از این وسایل گرمایشی دارای معایب و مزایای فراوانی می باشند پکیج های گرمایشی، بخاری های نفتی و گازی، بخاری های برقی همه و همه دارای معایبی بوده که شرکت های تولیدی روز به روز در حال رفع این نواقص هستند. بخاری های گازی وسیله ای بسیار پر کاربرد در بین خانواده های ایرانی بوده که با توجه به سوخت ارزان و در دسترس، در هر مکانی می توان ان را یافت. اما  این بخاری ها اندازه بزرگ داشته و با توجه به  مصرف بسیار زیاد گاز و خطر نشت گاز منو اکسید کربنی که دارند کم کم جای خود را به پکبج های گرمایشی داده اند. خود این پکیج ها نیز هزینه بسیار زیادی را متوجه خانواده ها می کنند. هزینه خرید اولیه بسیار زیاد بوده و نیاز مند تغییر اساسی در ساختار ساختمان ها می باشد. برخی از ساختمان ها نیز قابلیت پیاده سازی این سیستم های گرمایشی را ندارند بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل RC-354T-1 ساخت کشور ژاپن بوده که نیازی به استفاده از دودکش ندارد. این بخاری با مصرف اندک و قدرت بالا به راحتی می تواند هر مکانی را برای گرما بی نیاز کند.

 

مصرف سوخت

بخاری های گازی برقی غالبا بسیار کم مصرف بوده و وسیله ای در اصطلاح کم ضرر برای محیط زیست می باشند. این بخاری ها از 2 منبع تغذیه گاز و برق استفاده میکنند که برق مورد استفاده به میزان اندک و صرفا برای دمنده و سنسور ها مورد استفاده است. میزان مصرف برق حداکثر 22 وات بوده که مقدار بسیار ناچیزی است. مقدار گاز مصرفی نیز به همانند برق کم و در حدود یک سوم بخاری های تولید داخل است. با این میزان اندک این بخاری قادر به تولید گرمایی به اندازه حداکثر 4000 کیلو کالری است.

 

سنسورها

بخاری های برقی گازی با توجه به استفاده از فیلتر های تصفیه هوا نیازی به استفاده از دودکش ندارند. نکته جالب توجه استفاده از سنسورهای تشخیص سطح گاز دی اکسید کربن است. با استفاده از این سنسور ها و در صورت بروز نشتی، بخاری خاموش و خطری متوجه استفاده کننده گان نمی گردد. سنسور مورد استفاده دیگر، سنسور تشخیص زاویه است. درصورتی که بخاری بی افتد این سنشور حادثه را تشخیص داده و بخاری را خاموش می نماید.

 

پنل کنترلی

در بخاری های گازی برقی توجه به زیبایی و کارکرد دو رکن بسیار مهم می باشد. بر خلاف بخاری های تولید داخل، در این بخاری از پنل کنترلی بسیار زیبا سود برده شده تا عملا کار با بخاری بسیار ساده گردد. کاربر از طریق این پنل می تواند انواع دستورات کنترلی را روی بخاری اعمال کرده و با استفاده از نمایشگر مقدار درجه حرارت و دیگر مشخصه ها را رویت نماید.

تماس بگیرید


  مشخصات کلی

 • وزن 7.6 کیلوگرم
 • ابعاد -
 • نوع دستگاه بخاری گازی برقی
 • قابلیت استفاده ایستاده

  مشخصات فنی

 • نوع سوخت گاز شهری- برق 110 ولت
 • رتبه انرژی -
 • دودکش
 • قطر دودکش -
 • حداکثر ظرفیت گرمادهی 3500-4000 کیلو کالری
 • امکان تنظیم شعله
 • فضای قابل گرمایش 60 تا 80 متر
 • سایر مشخصات دارای سنسور تشخیص دی اکسید کربن - دارای سنسور تشخیص زلزله- دارای پنل کنترلی-دارای چندین برنامه کنترلی- دارای قفل کودک-استوک و کارکرده1 2 3 4 5