Top

بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل RC-333T-1

بخاری گازی برقی اوساکا  Osaka مدل RC-333T-1 ساخت کشور ژاپن و بدون نیاز به دودکش می باشد. این بخاری قارد به تولید گرمایی به میزان حداکثر 3000 کیلو کالری می باشد. با توجه به توان بالای این بخاری به سادگی می توان از آن در مکان هایی همچون کارگاه های کوچک و یا مغازه ها استفاده نموده و با توجه به عدم نیاز به دودکش، خطری نیز متوجه کاربران نباشد. میزان برق مصرفی این بخاری حداکثر 30 وات می باشد که بسیار ناچیز بوده و هزینه اندکی را به کاربران متحمل می شود. این بخاری دارای چندیدن سنور برای کترل میزان منو اکسید کربن و لرزش دارد که در هنگام بروز خطر بخاری را خاموش کرده و خطری را متوجه کاربران نمی کند.

تماس بگیریدوسایل  متنوعی برای گرم کردن خانه و فضای کار وجود دارد که هرکدام به نوبه خود مزایا و معایب فراوانی دارند. پکیج های گرمایشی، بخاری های نفتی و گازی، بخاری های برقی همه و همه دارای معایبی بوده که شرکت های تولیدی روز به روز در حال رفع این نواقص می باشند. بخاری های گازی وسیله ای بسیار شایع در بین خانواده های ایرانی بوده که با توجه به سوخت ارزان و در دسترس در هر خانه و مغازه ای به راحتی پیدا میتوان نمونه ای از آن را دید. این بخاری ها به دلیل اندازه بزرگ و مصرف بسیار زیاد گاز و همچنین خطر نشت گاز منو اکسید کربنی که دارند کم کم جای خود را به پکبج های گرمایشی داده اند. اما خود این پکیج ها ها نیز هزینه بسیار زیادی را متوجه خانواده ها می کنند. هزینه خرید اولیه بسیار زیاد بوده و نیاز مند تغییر اساسی در ساختار ساختمان ها می باشد. بخاری گازی برقی اوساکا  Osaka مدل RC-333T-1 ساخت کشور بوده که نیازی به استفاده از دودکش ندارد.
مشخصات کلی


بخاری گازی برقی اوساکا  Osaka مدل RC-333T-1 دارای کیفیت ساخت بسیار بالا و مصرف بسیار پایینی می باشد. برق مصرفی این بخاری به میزان حداکثر 30 وات می باشد که بسیار ناچیز بوده و هزینه بسیار کمی را به کاربر متحمل می کند. این برق صرفا جهت روشن کردن فن بخاری و سنسور های مهم و کاربردی این بخاری می باشد. همچنین میزان گاز مصرفی در قیاس بخاری های تولید داخل یک سوم بوده که با توجه به سوختن بالای 95 درصدی توسط بخاری، انرژی گرمایی زیادو گاز منو اکسید بسیار کمی تولید می کند. گرمای تولید شده توسط این بخاری حداکثز 3000 کیلو کالری می باشد که به راحتی پاسخ گوی مغازه و یا اتاقی تا 25 متر مربع است. گاز حاصل از کار بخاری توسط فیلتر های تصفیه هوا تصویه شده و برای اطمینان بیشتر، روی بخاری سنسور تشخیص گاز منو اکسید کربنقرار داده شده تا اگر نشتی صورت گرفت خطری متوجه کاربر و ساکنین نباشد. همچنین این بخاری دارای سنسور تشخیص لرزش بوده تا در هنگام افتادن و یا زلزله بخاری خاموش گردد. این بخاری دارای قفل کودک می باشد که در زمان های لازم می توان آن را فعال کرد. لازم به ذکر است که این بخاری به صورت کارکرده و استوک موجود بوده که دارای  خط و خش  اندک در ظاهر می باشد البته این بخاری از نظر عملکرد و سنسور ها کاملا تست شده است.

تماس بگیرید


  مشخصات کلی

 • وزن 10 کیلوگرم
 • ابعاد -
 • نوع دستگاه بخاری گازی-برقی
 • قابلیت استفاده ایستاده

  مشخصات فنی

 • نوع سوخت گاز شهری - برق 110 ولت
 • رتبه انرژی -
 • دودکش
 • قطر دودکش
 • حداکثر ظرفیت گرمادهی 3000 کیلو کالری
 • امکان تنظیم شعله
 • فضای قابل گرمایش 20تا 25 متر مربع
 • سایر مشخصات سنسور تشخیص دی اکسید کربن- دارای پنل کنترل- دارای قفل کودک- سبک -زیبا- استوک و کار کرده1 2 3 4 5