Top

بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل RC-329AC-1

بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل RC-329AC-1 بخاری فاقد دودکش و ساخت کشور ژاپن بوده که علاوه بر ظاهری بسیار زیبا و شیک مصرف پایینی را نیز دارا می باشد. تکنولوژی ساخت بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل RC-329AC-1 موجب شده تا نیازی به استفاده از دودکش نباشد و دی اکسید کربن حاصل از احتراق گاز شهری به وسیله فیلتر های تصفیه هوا بی خطر گردد. این بخاری قادر به تولید گرمایی به میزان 3000 تا 3500 کیلو کالری با مصرف بسیار اندک گاز و برق می باشد. بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل RC-329AC-1 به صورت استوک موجود است. البته لازم به بیان است که تمامی سنسورها تست شده و بخاری در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد.  

تماس بگیریدبخاری گازی برقی ساخت کشور ژاپن می باشد. این بخاری ها صرفا جهت مصرف داخل تولید میشوند که البته به صورت استوک و کارکرده به دیگر نقاط جهان صادر می گردند. این بخاری ها دارای اندازه کوچک و ظاهریزیبا قدرت تولید گرمای بسیار زیادی می باشند. تکنولوژی ساخت این بخاری های گازی برقی به گونه ایست که نیازی به دودکش نداشته و با استفاده از فیلتر های تصفیه هوا گازدی اکسید کربن را تصفیه و بی خطر می کند. با توجه به جغرافیا و موقعیت کشور ژاپن توجه به میزان مصرف و ایمنی وسایل گازسوز 2 رکن اساسی در تولید این نوع وسایل گرمایشی می باشد. در ساخت این بخاری ها از چندین نوع سنسور امنیتی استفاده شده که موجب استفاده این بخاری ها با اطمینان خاطر بیشتر می شود. بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل RC-329AC-1 یکی از زیبا ترین مدل های موجود در بازار بوده که علاوه بر زیبایی دارای قدرت تولید گرمای بسیار مناسبی می باشد.میزان مصرف سوخت


مصرف سوخت بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل RC-329AC-1 بسیار کم و بهینه می باشد. بخرای های گازی برقی نیازمند گاز و برق بوده که مصرف برق صرفا جهت استفاده دمنده و سنسور ها است. حداکثر مصرف گاز مصرفی در این بخاری تقریبا یک سوم بخرای های تولید داخل است. میزان مصرف برق مصرفی نیز بسیار اندک و به میزان حداکثر 32 وات می باشد. لازم به ذکر است که با این میزان مصرف اندک، این بخاری قادرست تا گرمایی به اندازه 3000 تا 3500 کیلو کالری که مناسب مکان هایی به ابعاد 40 متر مربع است را تولید نماید.


سنسورها

همانطور که قبلا گفته شد بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل RC-329AC-1 دارای چندین سنسور ایمنی بوده که به استفاده هرچه بهتر آن کمک می کند. اگر زلزله رخ دهد و یا بخاری بی افتد سنسور مربوطه فعال می شود و بخاری را خاموش می نماید. در صورت نشت گاز دی اکسید کربن نیز سنسور تشخیص سطح گاز دی اکسید کربن فعال می شود و گاز و برق را قطع کرده و بخاری را خاموش می نماید.


پنل کنترلی

در ساخت این بخرای ها سعی شده علاوه بر زیبایی کارایی و استفاده راحت نیز مورد توجه قرار بگیرد. پنل کنترلی این بخرای برای کنترل و فرماندهی هرچه ساده تر طراحی گردیده که علاوه بر ظاهری زیبا کار با بخاری را بسیار ساده و لذت بخش می کند.

تماس بگیرید


  مشخصات کلی

 • وزن 8 کیلوگرم
 • ابعاد -
 • نوع دستگاه بخاری گازی برقی
 • قابلیت استفاده ایستاده

  مشخصات فنی

 • نوع سوخت گاز شهری
 • رتبه انرژی -
 • دودکش
 • قطر دودکش -
 • حداکثر ظرفیت گرمادهی 3000-3500 کیلو کالری
 • امکان تنظیم شعله
 • فضای قابل گرمایش 20 تا 40 متر مربع
 • سایر مشخصات دارای سنسو تشخیص دی اکسید کربن - دارای سنسور تشخیص زلزله- تولید سال 2005- دارای پنل کنترلی-دارای چندین برنامه کنترلی- دارای قفل کودک-استوک و کارکرده1 2 3 4 5