Top

بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل PG-3200F

بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل PG-3200F بخاری زیبا و کم مصرف بوده که با توجه به کیفیت ساخت بالایی که دارد یکی از مناسبترین گزینه هایی موجود در بازار است. این بخاری مصرف اندکی دارد به گونه ای که میزان برق مصرفی آن حداکثر 29 وات است. توان گرمایی این بخاری با این مصرف اندک گاز و برق 4000 کیلو کالری بوده که می تواند فضایی 50 متری را گرم بنماید. با توجه به این توان بالا می توان از این بخاری در فضاهای بزرگ همچون کارگاه ها و فروشگاه ها نیز استفاده کرد. این بخاری به دلیل استفاده از فیلتر تصفیه هوا نیازی  به دود کش ندارد که البته برای امنیت بیشتر کاربران بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل PG-3200F دارای چندین سنسور امنیتی بوده که در صورت بروز خطر بخاری را قطع می کنند. این بخاری نیازمند برق 110 ولتی بوده که با توجه به سیستم برق ایران باید حتما مبدل برقی تهیه گردد. بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل PG-3200F  به صورت استوک موجود است.

تماس بگیریدبا امدن پاییز و سرد شدن هوا، خید وسایل گرمایشی مناسب یکی از امور متداول در بازار است. هر مکانی نیازمند یک وسیله گرمایشی مناسب است که این وسیله با توجه به شرایط و منابع موجود تهیه می گردد. گاها دیده شده وسیله ای که برای مکان مورد تهیه می گردد کارایی مورد نظر را نداشته و در واقع بازدهی مورد نظر مارا ندارد. شاد بتوان گفت تنها وسیله مناسب برای هر مکانی که دارای گاز شهری است،  بخاری های گازی برقی ژاپنی می باشد. این بخاری ها اندازه کوچک و وزن اندکی دارند و به سادگی قابل حمل هستند. نکته مهم دیگر، عدم نیاز این وسیله به دودکش است. همچنین این بخاری مصرف اندکی دارند که  البته این مصرف اندک موجب کاهش توان بخاری نمی گردد و این بخاری ها با توجه به تکنولوژی ساختی که دارند با مصرف اندک توان گرمایشی مناسبی دارند. بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل PG-3200F یک بخاری زیبا و کم مصرف بوده که با توان بالاییکه دارد در اندک زمانی فضای مورد استفاده خود را گرم می نماید.پرتوان در عین کم مصرفی

ببخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل PG-3200F  نیازمند 2 منبع سوخت برق و گاز شهری است. برق مورد استفاده در این بخاری فقط برای دمنده، پنل کنترلی و سنسورها مورد استفاده قرار می گیرد. میزان مصرف برق ببخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل PG-3200F حداکثر 29 وات است. گاز مصرفی در این بخاری نیز تقریبا یک سوم بخاری های تولید داخل می باشد. با این مصرف اندک بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل PG-3200F قادر به تولید گرمایی به میزان حداکثر 4000 کیلو کالری است که می تواند تقریبا فضایی به اندازه 50 متر مربع را گرم نماید.


سنسور مراقب شماست!

 بخاری های گازی برقی ژاپنی نیازمند استفاده از دودکش نیستند. در واقع این امر با استفاده از فیلتر های تصفیه هوا ممکن شده است. این فیلتر ها گاز دی اکسید کربن ناشی از احتراق گاز در کوره را تصفیه کرده و آنرا بی خطر می کنند. حال اگر به هر دلیلی نشتی هم رخ بدهد سنسور تشخیص گاز دی اکسید کربن این نشتی را تشخیص می دهد و گاز و برق را قطع و سپس بخاری را خاموش می نماید. اگر بخاری دچار افتادگی و سقوط شود سنسور تشخیص زاویه این رویداد را شناسایی کرده و بخاری بی درنگ و  برای امنیت کاربران خاموش می نماید.

 
یک پنل کنترلی زیبا

یکی از نقاط -پر شمار- قوت  بخاری های گازی برقی ژاپنی، استفاده از پنل کنترلی آنهاست. از طریق این پنل می توان بخاری را کنترل و فرماندهی کرد. همچنین با استفاده از نمایشگر مربوطه درجه گرما به نماش در می آید. همچنین این بخاری دارای سیستم عیب یابی خودکار است و در صورت بروز مشکلی از طریق صفحه نمایش و کد خطا می توان بخاری را عیب یابی نمود.

تماس بگیرید1 2 3 4 5