Top

بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل GS-2SL1G

بخاری گازی برقی اوساکا  Osaka مدل GS-2SL1G بخاری بدون نیاز به دودکش بوده که با استفاده از فیلتر های تصفیه هوایی که دارد دی اکسید کربن حاصل از سوختن گاز را تصفیه می کند. این بخاری قادر به تولید گرمایی به میزان 2100 کیلو کالری بوده که با توجه به میزان کم مصرف سوخت صرفه جویی بسیار خوبی در هزینه ها می کند. در ساخت این بخاری  از سنسور تشخیص زلزله و سنسور تشخیص  دی اکسید کربن استفاده شده تا در صورت بروز زلزله و یا افادن بخاری و یا نشت دی اکسید کربن بخاری خاموش شود. با این امکان امنیت استفاده از بخاری بسیار بیشتر می شود. ای نبخاری به صورت استوک و کارکرده و اندک خراشیدگی ظاهری موجود می باشد البته لازم به ذکر است که این بخاری از نظر عملکرد و سنسور ها کاملا تست شده می باشد.

تماس بگیرید



 با توجه به منطقه جغرافیایی و شرایط آب هوایی، استفاده از بخاری های گرما زا یکی از وسایل لازمه هر خانه و محل کاری شده است. در گذشته به دلیل قیمت پایین و در دسترس بودن سوخت های فصیلی، میزان مصرف بخاری های گاز سوز اهمیت زیادی نداشت اما امروزه یکی از مهم ترین ملاک های خرید یک بخاری میزان مصرف سوخت آن است. بخاری های داخلی غالبا مصرف بالایی داشته و هب درستی قادر سوزاندن گاز مورد استفاده نیستند، در نتیجه برای رسیدن به دمای مورد نیاز باید مقدار بیشتری سوخت مصرف شود. همچنین این مشکل باعث تولید دی اکسید کربن بیشتری شده که در صورت بروز نشتی، اتفاقات ناگواری روی می دهد. این دلایل موجب شده تا تمایل به استفاده از دیگر وسایل گازسوز روز به روز بیشتر شود. اما تهیه این وسایل جدید هزینه زیادی داشته و نیازمند تغییرات اساسی در ساختار خانه ها می باشد. همچنین در برخی مکان ها امکان پیاده سازی این وسایل نبوده و یا در صورت پیاده سازی پاسخگوی نیاز ها نیستند. بخاری گازی برقی اوساکا  Osaka مدل GS-2SL1G بخاری ساخت ژاپن و بدون نیاز به دودکش بوده که دارای ظاهری بروز و امکانات بروزی می باشد.

مشخصات کلی

بخاری گازی برقی اوساکا  Osaka مدل GS-2SL1G نیزمند 2 منبع انرژی برق و گاز می باشد. برق مورد نیاز صرفا جهت استفاده فن و سنسور ها بوده و مصرف بسیار پایینی (حداکثر میزان مصرف 26 وات) دارد. مصرف گاز نیز در قیاس با بخاری های تولید داخل به میزان یک سوم بوده و هزینه بسیار کمی را متوجه مصرف کننده می کند. لازم به ذکر است این بخاری با این مصرف کم سوخت قادر به تولید انرژی گرمایی به میزان 2100 کیلو کالری می باشد که گرمای مورد نیاز یک اتاق تا 15 متر را تامین می کند. در سخت این بخاری از چندین سنسور جهت اطمینان و امنیت بیشتر کاربران استفاده شده است. این سنسور ها وظیفه تشخیص  زلزله و زاویه و همچنین تشخیص  میزان دی اکسید کربن محیط را دارند و در صورت بروز هر نا امنی بخاری را به طور اتوماتیک خاموش می کنند. این بخاری دارای چندین برنامه کنترلی جالب بوده که از طریق پنل مربوطه قابل تنظیم می باشد. این بخاری به صورت استوک و کارکرده موجود می باشد.

تماس بگیرید


  مشخصات کلی

 • وزن 7 کیلوگرم
 • ابعاد عرض 46cm ، ارتفاع 37cm ، عمق 16cm
 • نوع دستگاه بخاری گازی-برقی
 • قابلیت استفاده ایستاده

  مشخصات فنی

 • نوع سوخت گاز شهری - برق 110 ولت
 • رتبه انرژی -
 • دودکش
 • قطر دودکش
 • حداکثر ظرفیت گرمادهی 2100 کیلو کالری
 • امکان تنظیم شعله
 • فضای قابل گرمایش 12 تا 15 متر مربع
 • سایر مشخصات سنسور تشخیص دی اکسید کربن- دارای پنل کنترل- دارای قفل کودک- سبک -زیبا- استوک و کار کرده



1 2 3 4 5