Top

بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل GS-2SP4G

بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل GS-2SP4G یک بخاری کم مصرف و زیبا است که با توجه به اندازه کوچک و و زن کم به سادگی می توان آنرا جابجا نمود. بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل GS-2SP4G بدون دودکش است و نیازمند دودکش نیست بلکه از طریق فیلتر های تصفیه هوا، گاز دی اکسید کربن را تصفیه می نماید. همچنین برای امنیت بیشتر مصرف کنندگان از چندین سنسور ایمنی استفاده شده که در صورت بروز هر نوع اتفاق و خطری را بخاری را بلادرنگ خاموش می کنند.. توان گرمایشی این بخاری 500 کیلو کالری است که می تواند فضایی تا 15 متر را گرم نماید. برق مورد نیاز این بخاری باید 110 ولت باشد که با توجه به شبکه برقی ایران باید دستگاه مبدل از قبل تهیه گردد. این بخاری سالم و آمده بکار به صورت استوک موجود می باشد.

تماس بگیریدبخاری های  گازی تولید داخل  کمکم از اکثر خانه ها جمع شده و جای خود را باید به دیگر وسایل گرمایشی بدهند. این بخاری ها مصرف زیادی دارندو در عین حال گرمای مناسبی را تولید نمی کنند. اندازه بزرگ و دودکش های زشت را هم به معایب این وسیله باید اضافه کرد. پکیج های گرمایشی شاید گزینه مناسبی برای جایگزینی این بخاری ها ها باشد اما خود این پکیج ها نیز معایب فراوانی دارند.  هزینه پیاده سازی آنها بشدت زیاد است. همچنین درهر ساختمانی قابلیت اجرا ندارند و یا در صورت اجرا هزینه فراوانی را به مالک متحمل می کنند. با این اوصاف گزینه مناسب استفاده از بخاری های گازی برقی ژاپنی است. این بخاریها اندازه بسیار کوچکی دارند که با توجه به مصرف کم و توان گرمایشی بالا به راحتی جای بخاری های قدیمی را پر می کنند. بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل GS-2SP4G مدلی بسیار زیبا و بهینه است که علاوه بر توان و مصرف مناسب ظاهری شکیل و زیبا نیز دارد.

پرتوان و کم مصرف

بخاری های گازی برقی ژاپنی بسیار کم مصرف هستند و با توجه به مصرف پایینی که دارند آسیبی اندکی به محیط زیست می رسانند. این بخاری ها نیازمند 2 منبع سوختی گاز و برق می باشند که برق مورد نیاز جهت تامین انرژی سنسورها، پنل و دمنده مورد استفاده قرار می گیرد. میزان مصرف گاز در بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل GS-2SP4G یک سوم بخاری های تولید داخل است که با توجه با مصرف 26 واتی برق، می توان گفت یک بخاری بسیار کم مصرف و بسیار کم خرج می باشد. جالب است بدانید که با این میزان اندک، این بخاری قادر به تولید گرمایی بهمیزان 2500 کیلو کالری می باشد.

سنسورها، مامور امنیت

در این بخاری ها از دودکش استفاده نشده است و در اصطلاح بخاری های گازی برقی ژاپنی، بخاری های بدون دودکش هستند. دی اکسید کربن حاصل از احتراق سوخت مصرفی در کوره توسط فیلتر های تصفیه هوایی که در بخاری قرار دارند تصفیه می شوند. برای امنیت بیشتر کاربران از سنسورتشخیص گاز دی اکسید کربن استفاده شده که در صورت نشت گاز دی اکسید کربن، این سنسور نشت گاز را تشخیص داده و بخاری را خاموش می نماید. همچنین اگر بخاری به دلیلی دچار سقوط و افتادگی شود سنسور تشخیص زاویه این اتفاق را تشخیص داده و بخاری را خاموش می نماید.

 

پنلی زیبا با کاربردی فراوان

بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل GS-2SP4G برای کنترل و فرماندهی هرچه بهتر دارای یک پنل کنترلی زیبا است. کاربر از طریق این پنل و قسمت های مربوطه می تواند به سادگی بخاری را کنترل نماید. روی قسمت پنل، دسته بخاری قرار دارد که حمل ونقل بخاری را راحت تر می کند.

تماس بگیرید


  مشخصات کلی

 • وزن 7.6 کیلوگرم
 • ابعاد -
 • نوع دستگاه بخاری گازی برقی
 • قابلیت استفاده ایستاده

  مشخصات فنی

 • نوع سوخت گاز شهری- برق 110 ولت
 • رتبه انرژی -
 • دودکش
 • قطر دودکش -
 • حداکثر ظرفیت گرمادهی 2000-2500 کیلو کالری
 • امکان تنظیم شعله
 • فضای قابل گرمایش 9تا15 متر مربع
 • سایر مشخصات دارای سنسور تشخیص دی اکسید کربن - دارای سنسور تشخیص زلزله- دارای پنل کنترلی-دارای چندین برنامه کنترلی- دارای قفل کودک-استوک و کارکرده1 2 3 4 5