Top

بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل GS-15L1G

بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل GS-15L1G بخاری زیبا و کوچک است که می توان از آن در فضاهای کوچک بهره برد. این بخاری قادر به تولید گرمایی به میزان 1500 کیلو کالری است که می توان از ان در اتاق های خواب و مغازه های کوچک استفاده کرد. بخاری های گازی برقی نیازی به دودکش ندارند. با استفاده از فیلتر تصفیه هوا دی اکسید کربن را تصفیه می کنند. بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل GS-15L1G نیازمند برق 110 ولیتی است که با توجه به سیستم برقی ایران باید مبدل برقی تهیه گردد. این بخاری تمامی تست های ایمنی را سپری کرده و در وضعیتی مطلوب و آماده بکار است. البته لازم به ذکر است این بخاری استوک و کارکرده با ظاهری مناسب می باشد.

تماس بگیریدانتخاب یک بخاری مناسب یکی از مشکلات و سختی هایافراد برای آغاز فصل سرما است. انتخاب بخاری متناسب با اندازه فضای مورد امر مهمی است. اگر توان بخاری بیش از اندازه فضای مورد نظر باشد، مصرف گاز بالا رفته و عملا فرد باید همیشه مشغول تنظیم درجه حرارت مناسب باشد. بخاری های گازی برقی ژاپنی این مشکل را با قابلیت تنظیم درجه حرارت به سادگی حل کرده اند. این بخاری ها اندازه کوچکی دارند و وزن آنها در مقایسه با دیگر وسایل گرمایشی بسیار کمتر است. با توجه به این مزیت ها به سادگی می توان گفت که این بخاری ها قابل حمل هستندو به سادگی می توان آنها را حمل و نقل نمود. حال بی نیازی از دودکش را هم به مزیت های این بخاری ها اضافه کنید. می بینیم که این بخاری ها دارای مزازای بسیاری نسبت به سایر وسایل گرمایشی هستند که هر فرد را بیش از پیش راغب به تهیه می کنند. بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل GS-15L1G یک بخاری کوچک و کم مصرف بوده که می تواند در فضاهای کوچ مانند اتاق خواب و یا مغازه های کوچک ایفای نقش کند.

پر توان اما کم مصرف

بخاری های گازی برقی ژاپنی در اصل برای کشور ژاپن و با توجه به جغرافیا و شرایط آن کشور تولید شده اند. این بخاری ها استاندارد های کشور ژاپن را دارا می باشند. بر همین اساس از مصرف بسیار کمی برخوردار هستند که البته لازم به ذکر است این مصرف کم خللی در امر تولید گرمای این بخاری ها ایجاد نمی کند. مصرف برق بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل GS-15L1G بسیار کم و به میزان 23 وات است. این بخاری می تواند گرمایی به میزان 1500 کیلو کالری تولید نماید که مناسب یک اتاق خواب 12 متری است.

ایمن و مطمئن

همانطور که گفته شد این بخاری استاندارد های کشور ژاپن را دارد. یکی از موارد استاندارد، ایمنی است. این بخاری ها نیازی به دودکش ندارند و بدون دودکش کار می کنند. فیلتر های تصفیه هوا کار دودکش را انجام می دهند و مانع آسیب رسانیگاز دی اکسید کربن به محیط و ساکنین می شوند. در صورت نشتی نیز، این سنسورها هستند که بخاری را خاموش می کنند و مانع بروز خطری می گردند. در صورت سقوط بخاری، سنسور مربوطه سقوط و وضعیت نا مطلوب را شناسایی کرده و بخاری را خاموش می نماید.

 

کنترل بخاری

بخاری ها تولید داخل به دلیل گرم شدن بدنه امکان پیاده سازی یک سیستم مناسب کنترلی را ندارند. این عیب موجب شده تا کاربر عملا قدرت مانور زیادی در کار بخاری نداشته باشد. بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل GS-15L1G دارای یک پنل کنترلی بسیار مجهز و بروز بوده که از طریق آن می توان انواع برنامه های کنترلی مانند همسان سازی دما، قفل کودک، تنظیم درجه و غیره را مدیریت کرد.

تماس بگیرید


  مشخصات کلی

 • وزن 6 کیلوگرم
 • ابعاد -
 • نوع دستگاه بخاری گازی برقی
 • قابلیت استفاده ایستاده

  مشخصات فنی

 • نوع سوخت گاز شهری- برق 110 ولت
 • رتبه انرژی -
 • دودکش
 • قطر دودکش -
 • حداکثر ظرفیت گرمادهی 1500- 2000 کیلو کالری
 • امکان تنظیم شعله
 • فضای قابل گرمایش 9-12 متر مربع
 • سایر مشخصات دارای سنسور تشخیص دی اکسید کربن - دارای سنسور تشخیص زلزله- دارای پنل کنترلی-دارای چندین برنامه کنترلی- دارای قفل کودک-استوک و کارکرده1 2 3 4 5