Top

بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل GFH-3500S

بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل GFH-3500S بخاری کم مصرف با سوخت گاز پروپان(مایع-LPG) است. این بخاری مناسب استفاده در فضاهای فاقد گاز شهری مانند گلخانه ها، کارگاهها، فروشگاه ها و ... می باشد. این بخاری نیازی به دودکش ندارد و از طریق فیلتر تصفیه هوا گاز دی اکسید کربن را تصفیه می نماید. همچنین برای امنیت هرچه بیشتر کاربران در ساخت این بخاری از چندین سنسور امنیتی نیز استفاده شده که در صورت بروز خطر اقدام به خاموشی بخاری می کنند. این بخاری با مصرف اندک قادر به تولید گرمایی به میزان 3000 کی لو کالری است که این میزان گرما برای فضایی به ابعاد تا 40 متر مناسب است. بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل GFH-3500S از برق 110 ولت استفاده می کند که با توجه به سیستم برقی ایران نیازمند یک مبدل می باشد. این بخاری کاملا سالم بوده که به صورت استوک و کارکرده موجود می باشد.

تماس بگیریدمتاسفانه همه مردم به گاز شهری دسترسی ندارند و هنوز در برخی نقاط امکان استفاده از گاز شهری وجود ندارند. با چنین شرایطی گرم کردن فضای اطراف در فصل سرما یکی از دغدغه های افراد ساکن این مناطق است. برای حل این مشکل راه حل هایی وجود دارد که هر کدام به نوبه خود دارای مشکلات فراوانی هستند اما از میان اینها بهترین راه حل استفاده از بخاری های نفتی برقی ژاپنی و یا بخاری های گازی برقی ژاپنی با سوخت گاز پروپان است. در این بخش به معرفی بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل GFH-3500S که با سوخت گاز مایع کار میکند می پردازیم. این بخاری دارای مصرفی کمی است در نتیجه مدت زمان زیادی نیازی به شارژ مجدد کپسول LPG ندارد. با این مصرف کم این بخاری قادر به تولید گرمای بسیار مناسبی است. یکی از نکات مهم در این بخاری دمنده آن است. این دمنده با پخش گرما در محیط، سرعت افزایش دما را بسیار بالا برده و به همین دلیل موجب می شود تا زمان کمتری صرف گرم کردن محیط گردد.

مصرف سوختی پایین

بخاری های گازی برقی ژاپنی در اصطلاح دوستدار محیط زیست هستند. این بخاری ها مصرف سوخت زیادی دارد که با توجه به تکنولوژی ساختی که روی آنها قرار دارد می توانند 99 درصد از سوخت مصرفی را بسوزانند. همین قابلیت تاثیر بسیار زیادی در کاهش مصرف سوخت دارد. مصرف گاز این بخاری بسیار اندک و در قیاس با بخاری های تولید داخل یک سوم می باشد. برق مورد استفاده نیز در این بخاری به میزان بسیار کم-16وات- مورد استفاده قرار می گیرد که همین مصرف اندک نیز صرف دمنده و سنسورها می گردد. با این مصرف اندک این بخاری قادر به تولید گرمایی به میزان 3000 کیلو کالری می باشد.

 

سنسورهای ایمنی

در بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل GFH-3500S نیازی به دودکش نیست. گاز دی اکسید کربن تولید شده توسط بخاری به وسیله فیلتر های تصفیه هوا، تصفیه می گردند. حال اگر در این بخاری به هر دلیلی نشتی رخ دهد سنسور تشخیص گاز دی اکسید کربن این نشتی را در زمان اندکی تشخیص می دهد و سپس جریان گاز و برق را قطع می کند. در صورت بروز تکان و افتادن بخاری نیز سنسور تشخیص زاویه این اتفاق را تشخیص می دهد و بخاری را بی درنگ خاموش می نماید. تمامی این اقدامات برای امنیت هرچه بیشتر این بخاری ها صورت می گیرد.

 

پنل کنترلی

در بخاری های گازی برقی ژاپنی برای کنترل بخاری از یک پنل کنترلی بسیار زیبا استفاده می شود. بدنه این بخاری ها حین کار گرم نمی شوند. در نتیجه دست تولید کننده برای استفاده از تکنولوژی های روز دنیا باز است. در این بخاری از یک پنل کنتارلی زیبا و کاربردی استفاده شده است که از طریق آن می توان انواع دستور کنترلی را بر روی بخاری اعمال نمود.

تماس بگیرید


  مشخصات کلی

 • وزن 8 کیلوگرم
 • ابعاد -
 • نوع دستگاه بخاری گازی برقی
 • قابلیت استفاده ایستاده

  مشخصات فنی

 • نوع سوخت برق و گاز پروپان-LPG
 • رتبه انرژی -
 • دودکش
 • قطر دودکش -
 • حداکثر ظرفیت گرمادهی 2800 - 3000 کیلو کالری
 • امکان تنظیم شعله
 • فضای قابل گرمایش 20 تا 40 متر مربع
 • سایر مشخصات دارای سنسور تشخیص دی اکسید کربن - دارای سنسور تشخیص زلزله- دارای پنل کنترلی-دارای چندین برنامه کنترلی-سال تولید2008- دارای قفل کودک-استوک و کارکرده1 2 3 4 5