Top

بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل GS-30T3GA

بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل GS-30T3GA تولید سال 2005 کشور ژاپن بخاری گازی برقی بدون دودکش و با مصرف بسیار کم بوده که قادر است گرمایی به میزان حداکثر 3500 کیلو کالری تولید نماید. با توجه به اینکه درصد بالای از گاز مصرفی در اصطلاح می سوزد، دی اکسید کمی تولید می شود. این میزان اندک دی اکسید کربن تولید شده نیز با استفاده از فیلتر های تصفیه تعبیه شده، تصفیه شده و خطری را متوجه استفاده کنندگان نمی کند. برای اطمینان بیشتر از چندین سنسور تشیص سطح گاز دی اکسید کربن و زاویه نیز برای اطمینان و امنیت بیشتر نیز استفاده می شود. این بخاری کاملا تست شده و از هر لحاظ بدون مشکل می باشد البته لازم به ذکر است که بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل GS-30T3GA ایتوک و کارکرده می باشد.

تماس بگیریدبا برودت هوای سرد و افت دما استفاده از لوازم گرمایشی روبه فزونی یافته است. هر خانواده و شخصی با توجه به توان مالی و نیاز خود از وسیله ای استفاده می کنند که گاها مشاهده شده چون در انتخاب خود اشتباه کرده اند نتیجه کورد نظر حاصل نمی گردد. بخاری های گازی مصرف بسیار باللی داشته و بازده هی کافی را ندارند اما به دلیل قیمت نسبتا کم بیشترین استفاده رادر بین خانواده ها دارند. اما خود این بخاری ها امنیت کافی را نداشته و گاها موجب اتفاقات ناگواری می شوند. با توجه به افزایش روز افزون هزینه های خانواده در ایران، شاید بهترین گزینه موجود در بازار استفاده از بخاری های گازی برقی باشد. این بخاری ها بدلیل استفاده از درصد بسیار بالایی از سوخت ورودی گرمای مناسبی را تولید کرده و مصرف پایینی را دارا می باشند.  بخاری گازی برقی اوساکا Osaka مدل GS-30T3GA مصرف بسیار کم و تولید گرمای بسیار مناسبی را دارا می باشد. این بخاری تولید سال 2005 میلادی بوده که دارای امکانات بروزی می باشد.

مصرف سوخت

بخاری گازی برقی، بدون دودکش بوده که این امر با استفاده از فیلتر های تصفیه هوا ممکن می گردد. در ساخت این بخاری ها توجه به میزان مصرف سوخت یکی از نکات اصلی است و با توجه به این که این بخاری ها در اصل برای کشور ژاپن تولید شده اند مصرف بسیار پایینی دارند. بخاری گازی برقی از دو منبع انرژی گاز و برق استفاده می کنند که برق مورد استفاده به میزان اندک و صرفا برای استفاده سنسور ها و دمنده موجود در بخاری است. با توجه به مصرف بسیار کم ، این بخاری قادر به تولید گرمایی به میزان 3500 کیلو کالری بوده که مناسب فضایی به ابعاد حداکثر 40 متر مربع می باشد.

سنسورها

با توجه به اینکه بخاری های گازی برقی تولید ژاپن بوده و صرفا جهت مصرف داخلی تولید گشته اند، از ایمنی بسیار بالایی برخوردار می باشند. در کشور ژاپن به دلیل شرایط محیطی زلزله یکی از اتفاقات روزمره و رایج می باشد. استفاده از ابزاری مانند بخاری در این مناطق اگر بدون رعایت نکات و ابزار ایمنی باشد بسیار خطرناک است. در ساخت بخاری های برقی گازی برای جلوگیری از بروز خطرات هنگام وقوع وقایعی چون زلزله و یا حتی افتادن بخاری از سنسور های تشخیص زلزله و زاویه استفاده شده است. عملکرد این سنسور ها بدین صورت است که در صورت وجود لرزش و یا قرار گیری بخاری در زاویه 30 درجه بخاری به صورت اتوماتیک خاموش گشته و جریان برق و گاز قطع می گردد. این لخاری ها دارای سنسور تشخیص دی اکسید کربن بوده که در صورت نشت گاز دی اکسید کربن، گاز و برق قطع شده و کوچترین خطری متوجه استفاده کنندگان نمی شود.

 

پنل کنترلی

در این بخاری ها برای راحتی کار و همچنین فرماندهی بهتر از پنل کنترلیبسیار زیبا و کاربردی استفاده شده است. با استفاده از این پنل، می توان بخاری را خاموش و روشن کرده، دستورات کنترلی را اعمال و یا بخاری را در حالت قفل کودک قرار داد.

تماس بگیرید


  مشخصات کلی

 • وزن 9 کیلوگرم
 • ابعاد 48×16×43cm
 • نوع دستگاه بخاری گازی برقی
 • قابلیت استفاده ایستاده

  مشخصات فنی

 • نوع سوخت گاز شهری
 • رتبه انرژی -
 • دودکش
 • قطر دودکش -
 • حداکثر ظرفیت گرمادهی 3000-3500 کیلو کالری
 • امکان تنظیم شعله
 • فضای قابل گرمایش 20 تا 40 متر مربع
 • سایر مشخصات دارای سنسو تشخیص دی اکسید کربن - دارای سنسور تشخیص زلزله- تولید سال 2005- دارای پنل کنترلی-دارای چندین برنامه کنترلی- دارای قفل کودک-استوک و کارکرده1 2 3 4 5