Top
0.0  امتیاز  /  0  رای

هیتر برقی ..BL- 99 چینی

هیتر برقی XINGAN BANGLE  مدل .BL-99وسیله ای کوچک زیبا و کاربردی است که می تواند با مصرف اندک گرمایی مناسب را تولید کند. این هیتر برقی مناسب استفاده در محیط های کوچک تا 12 متر است. بدلیل قابلیت دمندگی گرمایی تولید در کل محیط بصورت یکنواخت پخش شده و تمام محیط مورد استفاده گرم می گردد. توان این هیتر 500 وات می باشد. در تولید این هیتر از متریال درجه ای استفاده شده که در برابر حرارت نیز مقاوت خوبی دارد. این هیتر برقی دارای درجه تنظیم حرارت نیز بوده که با توجه به نیاز ما قابل تنظیم است. هیتر برقی XINGAN BANGLE  مدل BL -99ساخت کشور چین اما با کیفیت و استاندارد اروپایی بوده که بصورت استوک موجود است.
فصل سرما با تمام زیبایی هایش سختی هایی را نیز به همراه دارد. یکی از مهمترین مشکلات فصل های سرد سال استفاده از وسیله گرمایشی مناسب است. امروزه وسایل گرمایشی زیادی در بازار یافت می شوند اما تهیه وسیله مناسب به این شکل که مصرف اندک و بازدهی قابل قبولی داشته باشد بسیار حائز اهمیت است. می توان وسیله ای قدرتمند و پرتوان را تهیه نمود اما باید مصرف زیاد  وگرمایی بیش از حد را قبول کرد؛ همچنین می توان وسیله ای با توان کم تهیه نمود اما با مشکل عدم تولید گرمای مناسب روبرو بود. نکته مهم دیگر امکان دسترسی به منابع سوختی همچون برق و گاز است. پیشرفت تکنولوژی نیز موجب نشده تا در همه جا بتوان از گاز بهره مند بود پس نیاز است در بسیاری از مکان ها از  برق یا سایر سوخت ها بهره برد. هیتر های تولید گرما که غالبا به صورت سوخت برق می باشند توان گرمایشی مناسب با مصرف اندک دارند. این وسیله ها مناسب استفاده در مکان های کوچک و بزرگ می باشند اما باید باتوجه به اندازه محیط مورد استفاده حتما از هیتر مناسب فضای مورد استفاده بهره برد. هیتر برقی XINGAN BANGLE  مدل BL-99یک هیتر کوچک با توان مناسب است که برای استفاده در فضاهای کوچک و محیط های کاری کوچک بسیار مناسب است.

 

کوچک دوست داشتنی!

هیتر برقی XINGAN BANGLE  مدل BL-99 دارای اندازه و وزن بسیار کم است. به همین دلیل به سادگی قابلیت جابجایی را دارد و فضای اندکی را نیز اغال می کند. در فضاهایی همچون مغازه، اتاق کوچک، اتاقک های کاری و یا سایر محیط هایی با اندازه کم می توان از این هیتر برقی بهره برد. این هیتر نیازمند برق 220 ولت می باشد که در تقریبا همه مکان ها قابل دسترس است. توان این هیتر 500 وات بوده که می تواند محیطی تا 12 متر را نیز گرم نماید.

 

مشخصات فنی

همانطور که قبلا گفته شد هیتر برقی XINGAN BANGLE  مدل BL-99دارای اندازه کوچکی می باشد. عرض این هیتر 12.5 سانتی متر در ارتفاع 24 سانت و عمق 24 سانتی متر است همچنین وزن این هیتر 1.5 کیلوگرم است. همانطور که قبلا بیان شد توان این هیتر 500 وات است اما این توان حداقل توان نامی است. در بیشتر سایتهای فروشگاهی خرج از ایران برای این هیتر توان 2000 وات نیز قید شده است که نشان از قدرت آن دارد. در روی بدنه این هیتر 2 ولوم تعبیه شده است ولوم اول برای روشن کردن و میزان توان گرما و ولوم دوم برای تنظیم دمندگی هیتر است. هیتر برقی XINGAN BANGLE  مدل BL-99 وسیله ای بسیار پر کاربرد بوده که بصورت استوک اما با کیفیت مناسب در فروشگاه نومال موجود است.  مشخصات

  • برند XINGAN BANGLE
  • کشور سازنده چین
  • مدل BL-99
  • قدرت 500 وات
  • ابعاد 12.5cm (W) x 24cm (D) x 24cm (H)
  • وزن 1.5 کیلوگرم1 2 3 4 5